Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Мистецтво Новини мистецтва

Мистецтво

Соляна шахта, переобладнана в музей

Румуни - народ підприємливий. Чого тільки коштує відкриття музею на території занедбаної сольовий шахти! Старе виробництво змінили до невпізнання, перетворивши його в справжнє місце для паломництва туристів. Щодня сотні людей з різних кінців землі з'їжджаються до Трансільванії (35 км від міста Клуж-Напока), щоб помилуватися колишній соляній шахтою і подихати корисним повітрям.

Яскраві меблі від Karhof

Ця яскрава колекція меблів Windworks Furniture - дітище дизайнера Merel Karhof. Яскрава вовняна оббивка "посаджена" на просту дерев'яну основу.

Фотограф Дмитро Зеленський

Дмитро, 27 років, Ставрополь. Один з фотографів і засновник Студії 52, багато років прожив далеко від цивілізованого світу на Камчатці.

У Воронежі готуватимуть фахівців з 3D-графіці

При Воронезькому державному університеті тепер будуть готувати фахівців з анімації, 3D-графіки та операторського справі: у столиці Чорнозем'я відкривається «Школа Анімація студії Wizart».

Рекордний «Крик»

Всі новинні агентства світу широко обговорюють рекордну продаж на аукціоні Sotheby's в Нью-Йорку картини норвезького експресіоніста Едварда Мунка «Крик» за 119 мільйонів 992 500 доларів.

Admont Abbey - монастир в стилі бароко

Абатства з давніх пір відрізнялися надзвичайною красою і розкішшю. Особливо вражаюче виглядає Admont Abbey, розташоване на річці Enns в місті Адмонт (Австрія). Це найстаріше зі збережених монастирів, яке знамените ще тим, що містить найбільшу монастирську бібліотеку в світі.

Скандинавський інтер'єр в дії

Цей будинок знаходиться в Швеції. Його інтер'єр повністю відповідає скандинавської автентичності: гладкий, стерильний мінімалізм зі світлими кольорами - білим і голубим.

Оптичні ілюзії Oliver Delgado

Ці ефектні пейзажі Олівера Дельгадо (Oliver Delgado) - не трюк, а зображення реальних сцен. Приголомшливі оптичні ілюзії не є цифровими маніпуляціями. Ряди дерев схожі на нескінченний тунель.

Лігво Модок-новий проект в 5D

Доброю новиною для любителів полоскотати собі нерви, розбурхати уяву, покритися мурашками стане вихід нового довгоочікуваного проекту анімаційної студії Cubincup - "Лігво Модок".