Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

3D графіка

У Воронежі готуватимуть фахівців з 3D-графіці

При Воронезькому державному університеті тепер будуть готувати фахівців з анімації, 3D-графіки та операторського справі: у столиці Чорнозем'я відкривається «Школа Анімація студії Wizart».

Лігво Модок-новий проект в 5D

Доброю новиною для любителів полоскотати собі нерви, розбурхати уяву, покритися мурашками стане вихід нового довгоочікуваного проекту анімаційної студії Cubincup - "Лігво Модок".

"Таємниця Червоної планети": цікаві факти

За доброю традицією, перед великою прем'єрою компанія Disney публікує цікаві факти про фільм. 3D-мультфільм "Таємниця Червоної планети" не став винятком! Отже, які цікаві і забавні пригоди супроводжували процес зйомок мультфільму?

3D латте від Kazuki Yamamoto

26-річний японець Казукі Ямамото (Kazuki Yamamoto) перетворює кожну чашку латте на витвір мистецтва ...

Запаморочливі 3D малюнки на двох аркушах паперу

Нагаї Хидеюки - 21-річний художник з Токіо. Його серія 3D малюнків на двох аркушах паперу розлетілася по інтернету блискавично.

Гумористичний олімпійський календар

Чим ближче Олімпійські ігри в Лондоні тим, безсумнівно, вище і ажіотаж. Видавництво «Maverick Arts» вирішило скористатися моментом і випустило гумористичний календар «Guinea Pig Games 2013».

Чудеса фрактальної графіки

Створювана за допомогою математичних формул фрактальна графіка, один із сучасних і оригінальних видів мистецтва, завойовує все більше прихильників.

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar