Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Архітектура

Соляна шахта, переобладнана в музей

Румуни - народ підприємливий. Чого тільки коштує відкриття музею на території занедбаної сольовий шахти! Старе виробництво змінили до невпізнання, перетворивши його в справжнє місце для паломництва туристів. Щодня сотні людей з різних кінців землі з'їжджаються до Трансільванії (35 км від міста Клуж-Напока), щоб помилуватися колишній соляній шахтою і подихати корисним повітрям.

Admont Abbey - монастир в стилі бароко

Абатства з давніх пір відрізнялися надзвичайною красою і розкішшю. Особливо вражаюче виглядає Admont Abbey, розташоване на річці Enns в місті Адмонт (Австрія). Це найстаріше зі збережених монастирів, яке знамените ще тим, що містить найбільшу монастирську бібліотеку в світі.

Райдужна інсталяція від художниці Кімсуджі

Кришталевий палац - одна з найцікавіших пам'яток Мадрида. Його особливість у тому, що будівля повністю побудовано зі скла. За думки архітекторів кінця 19 століття, саме так повинні були б виглядати будинку майбутнього.

Чудовий буддійський храм Wat Phra Dhammakaya

У Таїланді налічується близько 40 тисячі храмів, і, мабуть, один з найцікавіших, - буддійський храм Wat Phra Dhammakaya. Він славиться своїми величезними розмірами і розташований в окрузі Khlong Luang всього в 16 км від міжнародного аеропорту в Бангкоку, але, незважаючи на це, про нього мало хто знає.

Льодовий готель Icehotel в поселенні Юккас'ярві

У новорічні дні і дітей, і дорослих долає бажання побувати у справжній зимовій казці, особливо, якщо снігу за вікном не видно. Чарівна атмосфера панує в швейцарському готелі Icehotel, найбільшому в світі готелі, створеному зі снігу та льоду.

Готель на дереві

Ще років сто тому нікому і в голову б не прийшло уявити собі будинки на деревах. Таким екстравагантним способом життя могли похвалитися хіба що жителі папуаського племені Короваї. Однак сьогодні бажання піднятися вище не чуже і цивілізованим людям, представникам нового покоління.

Село Попая на острові Мальта

Моряк Папай - один з найпопулярніших героїв американських коміксів і мультфільмів. Серед його прихильників не тільки діти, а й дорослі: одні із задоволенням стежать за його пригодами, інші - ставлять пам'ятники потрапив за популяризацію шпинату, а треті - відправляються на острів Мальта, щоб відвідати село Попая (Popeye Village), побудовану для зйомок мюзиклу.

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar