Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Мистецтво Новини мистецтва Архітектура Льодовий готель Icehotel в поселенні Юккас'ярві

Льодовий готель Icehotel в поселенні Юккас'ярві

У новорічні дні і дітей, і дорослих долає бажання побувати у справжній зимовій казці, особливо, якщо снігу за вікном не видно. Чарівна атмосфера панує в швейцарському готелі Icehotel, найбільшому в світі готелі, створеному зі снігу та льоду. Щорічно архітектори створюють унікальні кімнати, кожна з яких виконана в стилі різних країн світу.

Архітектори Люк Войсін (Luc Voisin) і Матьє Брісон (Mathieu Brison) з паризького агентства Les Ateliers de Germaine створили прекрасну крижану кімнату. У головах ліжка можна побачити будиночки, що нагадують Монмартр, найвідоміше місце в Парижі. Талановиті майстри відтворили все до дрібниць: різьблені дахи будинків, світло у вікнах, димоходи й мальовничі мансарди. Тут навіть можна побачити базиліку Сакре-Кер, що вінчає Монмартрський пагорб.

Люк Войсін розповів, що на створення цієї чудової кімнати їх надихнув той факт, що Париж - найбільш впізнаваний французьке місто, відомий у всьому світі. Він також додав, що у авторів проекту була мета показати це місто таким, яким його знають по кінематографу та літератури, адже білосніжні різьблені скульптури дуже схожі на картонні декорації для мультфільму.

Головна складність, з якою зіткнулися архітектори, - це постійні коливання температури. День від дня погода мінялася: то сніг танув і ставав м'яким і липким, то навпаки - ламким і йшов тріщинами при кожному необережному русі

Легендарний готель Icehotel розташований у швейцарському поселенні Юккас'ярві в 200 км на північ від полярного кола. Любителі екстремального відпочинку до березня зможуть провести незабутню ніч у крижаній готелі.

До речі, нашим постійним читачам ми вже розповідали про цей готель Hotel De Glace, який знаходиться в Канаді. Дизайн цього Ледньов вдома теж щороку змінюється.

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar