Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Мистецтво Новини мистецтва Архітектура Чудовий буддійський храм Wat Phra Dhammakaya

Чудовий буддійський храм Wat Phra Dhammakaya

У Таїланді налічується близько 40 тисячі храмів, і, мабуть, один з найцікавіших, - буддійський храм Wat Phra Dhammakaya. Він славиться своїми величезними розмірами і розташований в окрузі Khlong Luang всього в 16 км від міжнародного аеропорту в Бангкоку, але, незважаючи на це, про нього мало хто знає. Будівництво храму Wat Phra Dhammakaya було розпочато в 1970-х роках з ініціативи однієї зі неортодоксальних буддійських організацій. Організатори навіть звинувачувалися в комерціалізації релігії, оскільки Wat Phra Dhammakaya вартістю в 1 мільярд доларів виявився більше схожим на гігантський космічний корабель, стадіон або навіть літаючу тарілку, але ніяк не на традиційний буддійський храм.

У центрі храму можна побачити величезний купол, на якому встановлено 300 тисяч золотих статуеток Будди (це в рази більше, ніж у храмі десяти тисяч Будд, про який ми вже розповідали читачам сайту Культурологія.РФ). Ще 700 тисяч знаходяться всередині храму. Золотий купол, оточений майданчиком для медитації, служить меморіалом на честь засновника секти, Phramonkolthepmuni.

У храмі Wat Phra Dhammakaya проходять масові ритуали, одночасно тут може медитувати близько ста тисяч віруючих. Постійно в храмі проживають близько трьох тисяч ченців, послушників і мирян.

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar