Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Мистецтво Новини мистецтва Архітектура Райдужна інсталяція від художниці Кімсуджі

Райдужна інсталяція від художниці Кімсуджі

Кришталевий палац - одна з найцікавіших пам'яток Мадрида. Його особливість у тому, що будівля повністю побудовано зі скла. За думки архітекторів кінця 19 століття, саме так повинні були б виглядати будинку майбутнього. Через сторіччя, будівлі не стали будувати з кришталю, зате унікальний палац сьогодні використовують як виставковий зал.

У 2006 році тут з'явилася оригінальна інсталяція талановитої корейської художниці Кімсуджі (Kimsooja). Їй вдалося «прикрасити» стіни та підлога палацу в усі кольори веселки. З волі художниці скляний купол палацу був обтягнутий спеціальною плівкою, а на підлогу були поміщені дзеркала, що відображають весь спектр фарб.

Візуальний ефект винахідлива художниця доповнила і звуковим супроводом. Перебуваючи в Кришталевому палаці, можна почути запис дихання самої Кімсуджі. Цю ідею вона запозичила з свого більш раннього перфомансу «The Weaving Factory». Ритм дихання неоднорідний, так що у глядачів є можливість разом із автором інсталяції пережити різноманітні психологічні стани.

Інсталяція Кімсуджі служить справжньою окрасою Кришталевого палацу. Багато інші роботи цієї художниці також відомі у всьому світі і отримали загальне визнання. Так, талановита кореянка неодноразово брала участь у Венеціанській бієнале, а також у Бієнале Уїтні.

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar