Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Мистецтво Новини мистецтва Архітектура Admont Abbey - монастир в стилі бароко

Admont Abbey - монастир в стилі бароко

Абатства з давніх пір відрізнялися надзвичайною красою і розкішшю. Особливо вражаюче виглядає Admont Abbey, розташоване на річці Enns в місті Адмонт (Австрія). Це найстаріше зі збережених монастирів, яке знамените ще тим, що містить найбільшу монастирську бібліотеку в світі. Але більша частина туристів приїжджає в абатство не заради старовинних книг, а заради архітектури, виконаної в розкішному стилі бароко.

Бібліотека складається з трьох залів і має загальну довжину 70 метрів, ширину 14 метрів і 11 метрів у висоту в основній будівлі і 12,7 метрів під центральним куполом. Стелі прикрашають сім фрески Bartolomeo Altomonte на біблійну тему, а зали в бібліотеці - розкішні скульптури від Josef Stammel. Найвідоміші фігури, які досі привертають увагу громадськості - це 4 скульптури, що символізують смерть, страшний суд, пекло і рай.

Не можна не згадати про безцінний фонді бібліотеки, що складається з 200 тисяч томів, з яких більше 1400 рукописів, датованих 8 століттям до н.е. і 530 стародруків, виданих до 1500 року. Незважаючи на всю безцінність абатства як архітектурної пам'ятки, собор відкритий для відвідувачів з 24 березня - 31 грудня щодня з 10 ранку до 5 вечора, тому всі бажаючі можуть помилуватися розкішними скульптурами і фресками особисто.

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar