Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Мистецтво Новини мистецтва Архітектура Соляна шахта, переобладнана в музей

Соляна шахта, переобладнана в музей

Румуни - народ підприємливий. Чого тільки коштує відкриття музею на території занедбаної сольовий шахти! Старе виробництво змінили до невпізнання, перетворивши його в справжнє місце для паломництва туристів. Щодня сотні людей з різних кінців землі з'їжджаються до Трансільванії (35 км від міста Клуж-Напока), щоб помилуватися колишній соляній шахтою і подихати корисним повітрям. Справа в тому, що вологість повітря в шахті становить 80% при температурі 11-12 градусів за Цельсієм, в результаті чого там практично відсутні бактерії і алергени. Тому перебування в шахті надає хороший оздоровчий ефект на дихальні органи. Напевно, саме тому сюди приходять і місцеві жителі, подихати цілющим повітрям, розважитися.

До речі, про розваги: на першому рівні шахти розташовуються доріжки для боулінгу, міні-гольф, спортивний майданчик, колесо огляду, столи для пінг-понгу. Орендувати човен для водної екскурсії можна на нижньому рівні, посеред підземного озера.

Вартість однієї екскурсії в колишній соляній шахті становить 4,5 євро. А бажаючим покататися на колесі огляду доведеться витратити ще 1 євро. Зате в результаті можна отримати масу позитивних емоцій і оздоровити свою дихальну систему. До речі, любителям соляних шахт можна порадити відвідати польську шахту Величка, в якій знаходяться знамениті соляні статуї, камери Казимира Великого і навіть діюча каплиця.

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar