Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Art

Рекордний «Крик»

Всі новинні агентства світу широко обговорюють рекордну продаж на аукціоні Sotheby's в Нью-Йорку картини норвезького експресіоніста Едварда Мунка «Крик» за 119 мільйонів 992 500 доларів.

Плачуть президенти приїхали в Росію

Не часто вдається побачити світу, як плачуть люди, від яких залежить доля людства чи які вже творили історію. Однак подивитися на сльози найбільших керівників світових держав можна прийшовши на виставку, яка відчинила свої двері в Петербурзі.

Криза на шляху до мистецтва

Економічна криза стала тією непереборної причиною, по якій уряду Петербурга довелося відмовитися від будівництва Палацу мистецтв на Василівському острові.

Сантехнік знищив графіті британського художника

У Мельбурні невдачливий сантехнік знищив твір мистецтва вартістю 50 тисяч доларів. Справа в тому, що робота, відомого художника Бенксі «Щур з парашутом», знаходилася на одній з міських стін вуличного кафе.

Виставка Іллі та Емілі Кабакових

У галереї Red Octobеr відкрилася виставка Іллі та Емілі Кабакових «Пам'ятник зниклої цивілізації».

Виставка Джонатана Мезі

Один з найбільш експресивних і спонтанних художників Європи обіцяє протягом трьох днів до невпізнанності змінити інтер'єр галереї Red October. Він знаменитий проектами, створеними під конкретне виставковий простір.

Жіноче в сталінську епоху

Точне, багатозначне назву придумав Павло Хорошилов для виставки, що репрезентує одну з ліній свого фотособранія: женское у сталінську епоху. Тілесність оголена і захована в прозодежду.

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar