Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Мистецтво Новини мистецтва Art Плачуть президенти приїхали в Росію

Плачуть президенти приїхали в Росію

Не часто вдається побачити світу, як плачуть люди, від яких залежить доля людства чи які вже творили історію. Однак подивитися на сльози найбільших керівників світових держав можна прийшовши на виставку, яка відчинила свої двері в Петербурзі.

«Плачуть ідоли» - під такою назвою неординарний Ларс Креммер об'єднав свої роботи. Очима копенгагенського художника відвідувачі виставки можуть побачити плачучими Джорджа Буша і Барака Обама, Адольфа Гітлера, Сільвіо Берлусконі, Наполеона та ін Цікаво, що від Росії на виставці «представлений» тільки Григорій Распутін, який, хоча і не був лідером держави, але очевидно став символом розпадається імперії. Роботи художника виконані в стилі поп-арту. Кислотні тони властиві цьому напрямку мистецтва виразно передають емоції політиків, підкуповуючи і примушуючи вірити в їхню щирість.

На жаль, в російську експозицію не потрапив портрет чинного президента Росії, всупереч тому, що він є в колекції Креммера. Не будемо розбиратися в причинах відсутності портрета Володимира Путіна на виставці, тим більше що не так давно росіяни могли бачити справжні сльози свого лідера. І все ж, на особистому сайті художника, всі бажаючі можуть побачити обличчя президента Росії, залите сльозами.

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar