Sat09232017

Last update04:14:49 PM GMT

Дизайн

Яскраві меблі від Karhof

Ця яскрава колекція меблів Windworks Furniture - дітище дизайнера Merel Karhof. Яскрава вовняна оббивка "посаджена" на просту дерев'яну основу.

Скандинавський інтер'єр в дії

Цей будинок знаходиться в Швеції. Його інтер'єр повністю відповідає скандинавської автентичності: гладкий, стерильний мінімалізм зі світлими кольорами - білим і голубим.

Геометрічний лофт від es? studio

Цей геометрічний лофт спроектований студією es? studio з Афін. Мінімум декору і монохромний інтер'єр - запорука успішного дизайну.

Дивовижні льодяники Designer Lollipop

Унікальні їстівні ледеденци, зроблені дівчиною на ім'я Priscilla Briggs, вражають уяву. У колекції є серії, натхненні зірками і Галлактике, спортом, Зоряними війнами і навіть Днем Незалежності.

Бутік-готель Fabian у Хельсінкі

Цей бутик-готель в Гельсінкі Fabian - невелике затишне місце, розташоване в дизайнерському районі, в декількох хвилинах ходьби від центру міста.

Крісло-колиска від Moroso

Крісло-колиска - плід уяви лондонського дизайнера Бенжамена Хьюберта (Benjamin Hubert). Дизайнер зробив його для італійської марки Moroso.

Тату-крісло від Cookie Bros

Дизайнери з Cookie Bros. великі шанувальники американської старої школи татуювання і навіть створили Тату-крісло, присвячене цьому напрямку татуювання.

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar