Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Мистецтво Новини мистецтва Новини у фотографіях

Новини у фотографіях

Фотограф Дмитро Зеленський

Дмитро, 27 років, Ставрополь. Один з фотографів і засновник Студії 52, багато років прожив далеко від цивілізованого світу на Камчатці.

Оптичні ілюзії Oliver Delgado

Ці ефектні пейзажі Олівера Дельгадо (Oliver Delgado) - не трюк, а зображення реальних сцен. Приголомшливі оптичні ілюзії не є цифровими маніпуляціями. Ряди дерев схожі на нескінченний тунель.

Gif-зображення від RRRRRRRROLL

Арт-колектив RRRRRRRROLL з Японії зробили серію живих gif-зображень. Героїнею цих минималистических картинок стала таємнича дівчина, навколо якої обертаються різні предмети навколишнього світу: макарони, камені та інші речі.

Фотохудожник George Christakis

Джордж Крістакис (George Christakis) народився 24 роки тому на острові Крит, Греція. Створює величні і казкові картини, поєднуючи фотографію та цифрові технології ...

Краса хвиль у фотографіях Pierre Carreau

Пьерр Каро (Pierre Carreau) створює барвисті фотографії хвиль, які більше схожі на скульптури. Пьерр народився в 1972 році в родині художників. Живе в Парижі.

Фотограф Karen Knorr

Карен Норр (Karen Knorr) любить архітектуру, тварин і оголену натуру. Карен Норр народилася в 1954 році у Франкфурті-на-Майні.

Фотограф Arnaldo Anaya-Lucca

Арнальдо Аная-Лукка (Arnaldo Anaya-Lucca) народився і виріс у Пуерто-Ріко. В даний час живе в Нью-Йорку. Працює в жанрі рекламної та фешн-фотографії.

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar