Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Розваги

Розваги

У російських містах стартує «Бібліоночь»

Акція міжнародного формату «Бібліоночь» з 19.04.2013 по 20.04.2013 р. пройде в сімдесяти російських регіонах.

Dido - No Freedom

Співачка Dido випустила відео на композицію "No Freedom". Красиве відео і прекрасна пісня з відтінком дитячих спогадів і світлого смутку.

Облівіон

Режисер Джозеф Козинської зняв кінокартину "Облівіон", що оповідає про незавидне майбутнє нашої планети.

World of Warcraft: Mists of Pandaria

Перед нами постало нове доповненні World of Warcraft Mists of Pandaria!
Що ж у цьому довгоочікуваному доповненні такого особливого? Ну по-перше, нічого глобального в грі не станеться, не рахуючи нового острова з п'ятьма локаціями.

З політичних мотивів

Керівництво каналу Starz прийняло важке, за їх словами, рішення не продовжувати серіал «Бос» на третій сезон. Є ймовірність, що крапка в політшоу, чий другий сезон закінчився 19 жовтня, ще не поставлена. Кабельна мережа зараз веде переговори з виробниками серіалу з Lionsgate TV про двогодинному телефільмі, в якому автори спробують закрити деякі сюжетні лінії, що залишилися в підвішеному стані.

Брейкданс під музику Баха

Red Bull Flying Bach - це проект, який об'єднав класичну музику і сучасний брейкданс. Неймовірний перформанс брейкданс команди Flying Steps вже підкорив Європу, а 25-27 жовтня презентує своє шоу у Києві в рамках світового турне.

Відкладається вихід у друк книги «Дитинство 45-53» під редакцією Людмили Улицької

Відкладається вихід у друк книги «Дитинство 45-53», збірки оповідань про післявоєнний час. Ці тексти були відібрані в результаті конкурсу Людмили Улицької, і в результаті їх антологія буде видана не в травні, а у вересні - про це повідомило видавництво АСТ.

Justin Timberlake - Mirrors

Джастін Тімберлейк (Justin Timberlake) випустив нове відео на композицію "Mirrors".

Білосніжка по-іспанськи

Після приголомшливого успіху німого фільму "Артист", режисери вирішили і далі катувати щастя на цьому терені. Іспанець Пабло Бергер зробив німу інтерпретацію казки про Білосніжку з іспанським колоритом.

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar