Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Книги

У російських містах стартує «Бібліоночь»

Акція міжнародного формату «Бібліоночь» з 19.04.2013 по 20.04.2013 р. пройде в сімдесяти російських регіонах.

Відкладається вихід у друк книги «Дитинство 45-53» під редакцією Людмили Улицької

Відкладається вихід у друк книги «Дитинство 45-53», збірки оповідань про післявоєнний час. Ці тексти були відібрані в результаті конкурсу Людмили Улицької, і в результаті їх антологія буде видана не в травні, а у вересні - про це повідомило видавництво АСТ.

Російський книжковий союз провів перше засідання палати «Освітнє середовище»

На першому засіданні палати Російського книжкового союзу «Освітнє середовище» була прийнята декларація про розвиток освіти шляхом підвищення якості середовища освіти.

На батьківщині Муси Джаліля відкривається оновлений музей поета

У Оренбуржье, на батьківщині Муси Джаліля буде відкрито музей поета. Відкриття музею відбудеться в останніх числах весни. Музейний меморіальний комплекс імені Муси Джаліля, зведений на його батьківщині, в селі Мустафино Шарликского району, в даний час завершує свою реконструкцію.

Росія готується прийняти у себе Amazon

Росія готується прийняти у себе Amazon: вже відомо, що в РФ відкриється представництво лідера інтернет-торгівлі інтелектуальним контентом. Озвучено також ім'я керівника російського відділення - за інформацією Forbes, «Амазон» в РФ очолить Аркадій Вітрук, гендиректор »Абетки-Аттікус».

«Іноземна література» № 4, 2013 р.: «Кругообіг масок: містифікація чи фальсифікація?»

Як виявляється з заголовка - «Кругообіг масок: містифікація чи фальсифікація?» - Нинішній тематичний номер обіцяє бути принципово двозначним.

На аукціоні в ЦДХ виставлять перший надрукований вірш Лермонтова

На торгах, які в Центральному будинку художника сьогодні, 23 квітня 2013 року, проводить аукціонний дім «Кабінет'», топ-лотами стануть перший надрукований вірш Михайла Юрійовича Лермонтова «Весна», а також заборонений конструктивістський альбом Варвари Степанової та Олександра Родченко «Перша кінна» .

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar