Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Розваги Розважальні новини Книги Росія готується прийняти у себе Amazon

Росія готується прийняти у себе Amazon

Росія готується прийняти у себе Amazon: вже відомо, що в РФ відкриється представництво лідера інтернет-торгівлі інтелектуальним контентом. Озвучено також ім'я керівника російського відділення - за інформацією Forbes, «Амазон» в РФ очолить Аркадій Вітрук, гендиректор »Абетки-Аттікус».

«Новини літератури» відзначають, що ні А. Вітрук, ні представники Amazon'а поки не дали офіційних коментарів щодо цього.

У свою чергу, на сторінках Слон.ру з'явилася інформація про заявці, поданій «АМАЗОНЕ» в Роспатент з приводу реєстрації торгового знак - в Мережі публікується також бланк заявки.

Це вже другий вихід великої торговельної компанії з США на вітчизняний ринок протягом останнього року: влітку 2012-го р. (у червні) в РФ відкрив своє представництво найбільший онлайн-аукціон eBay.

Фахівці вважають, що, як і у eBay, у Amazon в ході роботи в РФ можуть бути проблеми в галузі логістики - робота «Пошти Росії» стала притчею во язицех. Тим не менш, зараз, коли поштові оператори Європи надали на роботу «Пошти Росії» певний вплив, ситуація може змінитися на краще, і проблем у «Амазону» не буде. Зате вони можуть з'явитися у таких найбільших продавців, як Ozon.ru ЛітРес. Чи впораються вітчизняні лідери ринку з конкуренцією? Час покаже ...

 

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar