Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Розваги Розважальні новини Книги Російський книжковий союз провів перше засідання палати «Освітнє середовище»

Російський книжковий союз провів перше засідання палати «Освітнє середовище»

На першому засіданні палати Російського книжкового союзу «Освітнє середовище» була прийнята декларація про розвиток освіти шляхом підвищення якості середовища освіти.

Для цього Російський книжковий союз буде вести роботу по активному розвитку видань навчальної, науково-популярної та художньої літератури для дітей і підлітків. Будуть розвиватися системи взаємодії державних, громадських, професійних організацій та громадян РФ з метою підтримання та подальшого розвитку освітньо-інформаційного середовища. Буде також створена незалежна система оцінки рівня освітніх ресурсів у країні.

«Освітнє середовище» за підсумками прийнятих на засіданні рішень візьме активну участь у сприянні всім програмам та ініціативам, які мають своєю метою підтримку читання серед населення, вивчення російської мови та інших мов є рідними для інших народів РФ. Російський книжковий союз продовжить також справу популяризації російської літератури серед зарубіжних читачів і розвитку різноманітних програм міжкультурних взаємодій і співпраці у питаннях розвитку нинішньої освітнього середовища. Організація стане консолідатором зусиль усіх зацікавлених осіб та організацій, пов'язаних з книговиданням, розповсюдженням літератури в цій великій завданню.

У проведеному засіданні, відзначають «Новини літератури», брали участь Президент Російського книжкового союзу С.В. Степашин, помічник Президента Російської Федерації А.А. Фурсенко, заст. міністра освіти і науки Російської Федерації Н.В. Третяк, діячі науки, культури і освіти, засобів масової інформації та міжнародних відносин, а також безліч інших експертів.

 

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar