Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Розваги Розважальні новини Книги Відкладається вихід у друк книги «Дитинство 45-53» під редакцією Людмили Улицької

Відкладається вихід у друк книги «Дитинство 45-53» під редакцією Людмили Улицької

Відкладається вихід у друк книги «Дитинство 45-53», збірки оповідань про післявоєнний час. Ці тексти були відібрані в результаті конкурсу Людмили Улицької, і в результаті їх антологія буде видана не в травні, а у вересні - про це повідомило видавництво АСТ.

Конкурс був названий так тому, що письменниця оголосила про його початок 22 червня 2012, а потім брала активну участь і в складанні збірника, і в роботі з листами на конкурс. Офіційна назва конкурсу - «Після Великої Перемоги». Планувалося, що вихід книги відбудеться до 9 травня 2013 року, але видавництво було змушене перенести терміни за величезного обсягу робіт з ілюстрації оповідань, і через неймовірну кількість листів на конкурс. Триває відбір і пошук фотографій тієї епохи, які могли б передати дух і настрій часу, стати ілюстраціями до розповідей книги. Зараз ця копітка робота ведеться в редакції Олени Шубіної разом з Людмилою Улицької.

Більше 600 листів прийшло на електронну адресу конкурсу за три місяці, поки йшов прийом робіт. Письменниця каже, що деякі з них читала просто-таки зі сльозами на очах. Люди розповідали про те, чому були свідками: про школу, комуналках, дворової життя, банних днями, сусідах; описували запахи і смаки, страхи і надії, і найголовніше - намагалися передати читачам те, заради чого тоді виживали. Те, з чим жили. Діти Радянського Союзу епохи 40х-50х років пишуть з усіх куточків Землі - з України, Казахстану, Білорусії, США, Ізраїлю, Німеччини, Канади і навіть Австралії.

 

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar