Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Ігри

Blizzard працює над MMO для некст-гена?

Якщо судити за численними оголошеннях про найм на роботу в Blizzard, то компанія планує створювати якийсь MMO-проект для наступного покоління консолей. Всього 11 вакансій, серед яких Менеджер Відділу Дизайну, Ігровий Продюсер, Графічний Художник та інші.

Guild Wars 2 помирає - правда чи вигадка?

За останній час стало ходити дуже багато чуток від гравців. Вони стверджують, що Guild Wars 2 помирає. Звичайно, гра вже вийшла з тієї фази, коли їй було б все дозволено. Адже реліз відбувся кілька місяців тому, а розроблялася вона близько 7 років.

Crytek говорить про Crysis 4 - це може бути не шутер

Компанія Crytek хоче продовжити розвиток серії Crysis, причому, нова гра може бути прямим продовженням або спін-оффом і навіть не шутером. Продюсер серії по імені Michael Elliot Read міркує про майбутнє серії.

Слух: новий анонс Fallout не за горами

Актор Ерік Тодд Деллумс (Erik Todd Dellums), який озвучив персонажа ThreeDog з Fallout 3 (діджей на радіо Новости Галактики, в російській перекладі - Трідогнайт), зробив цікаву заяву у своєму Twitter.

StarCraft 2 Free-To-Play правда чи міф?

Бліззард планують у найближчому майбутньому вивести своє дітище StarCraft 2 на безкоштовну основу. За їх словами вони хочуть зробити це, для залучення більшої кількості людей в кіберспорт. Так само можливо це робиться через Blizzard All-Stars (Dota клон).

World of Warcraft: Mists of Pandaria

Перед нами постало нове доповненні World of Warcraft Mists of Pandaria!
Що ж у цьому довгоочікуваному доповненні такого особливого? Ну по-перше, нічого глобального в грі не станеться, не рахуючи нового острова з п'ятьма локаціями.

Дата виходу Painkiller Hell & Damnation для Xbox 360 і PS3

Демони і нечисть прийдуть на Xbox 360 і PS3 5 квітня 2013, оголосив видавець гри Nordic Games.

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar