Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

TV

З політичних мотивів

Керівництво каналу Starz прийняло важке, за їх словами, рішення не продовжувати серіал «Бос» на третій сезон. Є ймовірність, що крапка в політшоу, чий другий сезон закінчився 19 жовтня, ще не поставлена. Кабельна мережа зараз веде переговори з виробниками серіалу з Lionsgate TV про двогодинному телефільмі, в якому автори спробують закрити деякі сюжетні лінії, що залишилися в підвішеному стані.

Відчайдушна домогосподарка

Дженніфер Лав Хьюітт продовжить плідну співпрацю з каналом Lifetime, тихою гаванню американського телеефіру, де актриса мешкає останні роки. На цей раз телемережа проявила інтерес до підготовлюваного телевізійному повного метру «Велика любов місіс Джі» (Mrs. G's Bigger Love), який Дженніфер продюсує.

Де твоя мама, чувак?

Автори ситкому-ветерана «Як я зустрів Вашу маму» Картер Бейс і Крейг Томас попросили виробника шоу 20th Century Fox TV і випускового його каналу CBS визначитися, чи стане поточний восьмий сезон останнім у проекті або у Теда Мосбі є ще годик на його грунтовна розповідь про пошуках своєї другої половинки.

Аве Цезарь

Телемережа Starz ще не готова попрощатися зі своєю переможною франшизою «Спартак», фінальний сезон якої, «Війна проклятих», потрапить в ефір 25 січня 2013 року. Офіційної інформації поки немає, але відразу декілька авторитетних джерел говорять про можливе спін-офф, присвяченому великому римському правителю Гаю Юлію Цезарю.

Скандинавський неонуар переїжджає

Шведська компанія Yellow Bird, що стоїть за оригінальною екранізацією «Міленіум»-трилогії Стіга Ларссона і просуванням тренда «скандинавський неонуар» в маси, придбала права на літературний серіал американки Карін Слотер про спецагента ФБР Уїлл Тренті. Всього Yellow Bird зніме три повнометражні фільми для телебачення.

Чужий проти Декстера

Історичний момент в ефірних рейтингах каналу Showtime. «Чужий серед своїх» вперше «побив» «Декстера», з яким вони ділять вечірні недільні ефіри. Для цього серіалу про Керрі Метісон і Ніколаса Броуді довелося показати кращий у своїй історії рейтинг, зібравши біля екранів 2,2 мільйона телеглядачів.

Свят-свят-свят!

Компанія Бреда Кревоя MPCA, що має відношення до створення ранніх фільмів братів Фарреллі і пізніх - Жан-Клода Ван Дамма, запускається з пілотом «Святий» (The Saint) за мотивами однойменного культового шпигунського шоу 1960-х з Роджером Муром. Основні учасники потенційного серіалу вже визначені. Вчора до виконуючого роль протагоніста англійцю Адаму Рейнер («Переслідувані») приєдналася Елайза Душку.

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar