Sat09232017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Здоров'я Новини здоров'я

Здоровя

Рецепти лікування коньяком

Жителі Кавказу дуже цінують коньяк, не тільки, як спиртний напій, але і як засіб для лікування хвороб. Більше того, у них існує думка, що 50 г коньяку на день, випиті під час обіду, є відмінним засобом профілактики різних нездужань.

Як йога впливає на стосунки з чоловіками

Неймовірне торжество життя і впевнена жіноча сила виходять від дівчат, які серйозно займаються йогою. Як же впливає йога на жінку і чим приваблює чоловіків?

Чи варто робити аборт?

Давно утворилося два ворогуючі табори, які стверджують протилежні речі: 1. Аборт - це дітовбивство, прирівнюється до вбивства людини. 2. Народжувати небажаної дитини, плодити злидні - це безвідповідально.

Готуємося до нового року: струнка фігура

Хочете, щоб куплене до свята плаття сиділо ідеально? Навіть якщо часу залишається всього нічого, допоможе косметологія!

Бананова дієта

Банани відомі своїм відновлює дію на слизову оболонку шлунка. У них присутня багато калію. Він виводить з організму рідину.

Не грайте перед сном!

Останні дослідження говорять, що якщо продовжувати користуватися інтернетом і відсилати СМС протягом двох годин перед сном, ймовірно підвищення рівня стресу в організмі.

Імбир допоможе полегшити симптоми астми

Компоненти імбиру здатні полегшити стан людей, що страждають астмою, вважають американські дослідники з Колумбійського університету в Нью-Йорку.

Йога: 7 вправ для схуднення

Вправи, які перед вами, досить зробити по одному разу, в порядку їх опису.

Діагноз - вікова депресія

Депресія - така ж хвороба, як і всі інші. Одні схильні до неї більше, інші менше. Це залежить від типу і нервової системи людини.