Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Здоров'я Новини здоров'я Дієти і фітнес Дієта і солодощі: чи сумісні вони?

Дієта і солодощі: чи сумісні вони?

Багато людей не уявляють свого життя без солодкого. Але як бути тим з них, хто хоче схуднути і сидить на дієті? Отже, солодке в дієті: чи можливо це? Звичайно, так.

Візьмемо, наприклад, мед. Він з легкістю може замінити цукор, а користь від його вживання складно переоцінити. Своєю калорійністю мед, звичайно, зовсім трохи поступається цукру, але багато ви його і не з'їсте. Зате ваш організм отримає залізо, магній, марганець і буде захищений від різного роду простудних захворювань.

З великим успіхом звичні для нас солодощі можуть замінити і сухофрукти. До того ж, вони часто містять більше корисних речовин, ніж фрукти свіжі.

Досить малою калорійністю в порівнянні з іншими солодощами володіє мармелад. Тому під час дієти можна дозволити собі з'їсти кілька шматочків мармеладу. Він допоможе зняти стрес, а що міститься в ньому желатин зробить благотворний вплив на волосся і шкіру.

І, нарешті, справжньою знахідкою для сидить на дієті ласуни стане зефір. Він багатий білками, фосфором, глюкозою і залізом; до того ж він добре засвоюється. Незважаючи на те, що в зефір досить велику кількість калорій (300), це значно менше, ніж в інших солодощах того ж ваги.

 

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar