Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Здоров'я Новини здоров'я Краса і здоров'я Готуємося до нового року: струнка фігура

Готуємося до нового року: струнка фігура

Хочете, щоб куплене до свята плаття сиділо ідеально? Навіть якщо часу залишається всього нічого, допоможе косметологія!

«Стройнящіе» процедур з кожним днем ??все більше, тому напередодні свят зовсім не обов'язково харчуватися однією макової росою і цілодобово не виходити з фітнес-залу. Дієві методи корекції фігури, здорове харчування і в міру активний спосіб життя, - ось сучасний рецепт для бездоганного силуету.

Стати стрункішою якомога швидше ...

Підтягнути сідниці, зробити ноги стрункішими, талію - тонкою, а руки в області передпліч більш витонченими можна за допомогою безопераційної ліпосакції - вакуумної, ультразвукової або тумесцентной. Усі три методи є м'якою альтернативою традиційної хірургічної ліпосакції і вимагають значно меншого реабілітаційного періоду (в середньому близько двох тижнів), так що якщо поквапитися - в Новий рік цілком можна влізти в сукні на пару розмірів менше!

Процедури проводяться під місцевою анестезією і зазвичай займають близько двох годин. У першому випадку під шкіру через невеликий прокол вводиться канюля, кінець якої прикріплюється до вакуумному апарату, що забезпечує видалення жиру. При ультразвукової ліпосакції жирові клітини попередньо руйнуються ультразвуком. Тумесцентная ліпосакцію багато лікарів вважають і зовсім одним з найбільш «ніжних», дієвих і швидких варіантів позбавлення від надлишків жирових відкладень, не випадково цю процедуру так люблять голлівудські зірки. У зону, в якій планується провести процедуру, вводиться значна кількість розчину Кляйна, названого так по імені творця методики - каліфорнійського лікаря Джефрі Кляйна - і складається з фізрозчину, лідокаїну і адреналіну, що полегшує подальшу аспірацію - видалення жирових клітин.

Три в одному

Дві, три, а то й чотири процедури за один сеанс - багатофункціональні косметологічні апарати немов спеціально створені для тих, у кого мало часу. Навіть якщо вже не залишається часу на повний курс, один-два сеанси дадуть цілком помітний ефект, дозволять зменшити обсяги на 2-5 сантиметрів, поліпшити обмін речовин, відновити лимфоток, значно зменшити целюліт і набряки, підтягнути і розгладити шкіру. Дуже ефективно, наприклад, працює поєднання прессотерапии, інфрачервоного випромінювання та електростимуляції. Якщо ж потрібно максимальний результат - можна додати ультразвукову кавітацію, що дозволяє позбавитися від жирових відкладень в області сідниць, спини та шиї, живота і зони галіфе і целюліту будь-якій стадії.

Суть цього терапевтичного способу корекції фігури - в застосуванні низькочастотних звукових хвиль. Впливаючи на жирову тканину, вони викликають у ній ефект кавітації, тобто утворення мікробульбашок. Збільшуючись у розмірах і лопаючись, ті розріджують жир і витісняють його у міжклітинний простір, звідки потім з потоком крові і лімфи він виводиться природним шляхом. За статистикою, за одну процедуру вдається «вивести» до 15 кубічних сантиметрів жиру, що не менш, погодьтеся!
Закріпити результат і відпочити

Просто схуднути - півсправи, адже не менш важливий естетичний ефект, коли шкіра в схудлих зонах не обвисає, а підтягується разом з м'язами, стає більш пружною і еластичною. І тут на допомогу приходять різні СПА-обгортання, СПА-масажі і, звичайно ж, СПА-капсули, в яких спрямовані на корекцію фігури детокс і термо-програми (наприклад, гарячі обгортання, руйнують надлишкову жирову тканину і LPG-масаж) поєднуються з електромиостимуляции, ароматерапією, светотерапієй ... Важливий факт: подібні заходи також допомагають прекрасно зняти стрес, розслабитися і відпочити від передноворічних авралів і суєти. Можна ще за прикладом зарубіжних зірок шоу-бізнесу відправитися на ізоосмотичних обгортання, нормалізує осмолярність крові, лімфи і міжклітинної рідини і що має відмінним детокс-ефектом. До речі, до ізоосмотіческім ванн і обгортання зірки часто вдаються прямо напередодні концертів чи виходів у світ, вважаючи їх відмінними експрес-процедурами краси.

 

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments