Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Здоров'я Новини здоров'я Здоров'я від природи

Здоров'я від природи

Рецепти лікування коньяком

Жителі Кавказу дуже цінують коньяк, не тільки, як спиртний напій, але і як засіб для лікування хвороб. Більше того, у них існує думка, що 50 г коньяку на день, випиті під час обіду, є відмінним засобом профілактики різних нездужань.

Імбир допоможе полегшити симптоми астми

Компоненти імбиру здатні полегшити стан людей, що страждають астмою, вважають американські дослідники з Колумбійського університету в Нью-Йорку.

Як позбутися печії

Неприємне відчуття печіння за грудиною або в області шлунка знайоме майже кожному. Печія виникає при закиданні кислого вмісту шлунку в стравохід. Зупинити печію можна не тільки ліками, а й за допомогою нескладних рецептів.

Тремор при надактивного щитовидній залозі

Гормональні зміни в організмі можуть викликати багато різних симптомів, одним з яких є тремор (тремтіння). Тремор є ненавмисним, ритмічним рухом м'язів за участю зворотно-поступальних рухів (коливань) однієї або декількох частин тіла.

У чому користь білого чаю?

Смакові переваги людей змінюються з часом. На них роблять свій вплив історія, культура та традиції народу. Але є один напій, який в пошані у всіх країн і народів завжди - це чай.

Корисні властивості шипшини

З настанням весни людський організм відчуває гострий брак вітамінів. Щоб заповнити цей пробіл використовуйте паличка-виручалочка - сушені плоди шипшини, які ви можете за недорогою ціною купити в аптеці або самим заготовити.

Солодке лікування

Те, що мед корисний, відомо дуже давно. І довела це народна медицина. Офіційна ж медицина його не використала і, як виявляється, марно.