Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Здоров'я Новини здоров'я Здоров'я від природи Тремор при надактивного щитовидній залозі

Тремор при надактивного щитовидній залозі

Гормональні зміни в організмі можуть викликати багато різних симптомів, одним з яких є тремор (тремтіння). Тремор є ненавмисним, ритмічним рухом м'язів за участю зворотно-поступальних рухів (коливань) однієї або декількох частин тіла. Тремор найбільш поширений з усіх мимовільних рухів і може вплинути на руки, плечі, голову, обличчя, голос, тулуб, і ноги. Тремор може вражати будь-яку частину вашого тіла, але найчастіше він впливає на ваші руки. Коли ваш організм виробляє занадто багато гормонів, реакції функцій організму прискорюються, такі як обмін речовин і частота серцевих скорочень. Це прискорення викликає нервозність, тривожність, проблеми зі сном і втому. Все це може призвести до тремору.

Крім того, тремор може бути результатом надмірного споживання кофеїну, алкоголю, низького рівня цукру в крові та застосування кортикостероїдів.

Крім того, велика кількість гормонів щитовидної залози може прискорити розпад м'язового волокна швидше, ніж воно може бути замінено. Ви можете відчути слабкість по всьому тілу, особливо в плечах, верхній частині руки і стегнах.

Крім того, якщо ваш рівень калію занадто низький ви можете почати відчувати м'язові спазми і тремор - особливо у ваших руках. Коли м'язи починають слабшати, з плином часу, тремор може відбуватися мимоволі.

Крім того, мозок, контролює м'язи по всьому тілу. Психічне здоров'я тісно пов'язане з виробництвом гормонів і реакцій вашого мозку до цих гормонів. Конверсійне розлад - психологічний стан, коли ваш організм реагує на стрес, настрій або гормональний дисбаланс. Зазвичай раптова поява конверсійного розлади, як вважають, починається після стресових подій. Епізоди конверсійного розлади можуть бути викликані емоційним конфліктом або психічним розладом. Під час епізодів конверсійного розлади можуть виникати спазми м'язів, судоми або тремор за участю будь-якої частини вашого тіла.

Вам не потрібно лікування, якщо тремор не заважає вашій повсякденній діяльності або не бентежить. Фізіологічний тремор, як правило, звернемо, як тільки причина буде усунута. Якщо симптоматичне лікування все ж таки необхідно, медицина може запропонувати бета-блокатори.

Хоча тремтіння не небезпечно для життя, все ж це може бути незручно для деяких людей, і може робити більш важким виконання повсякденних завдань.

Ефективні природні засоби від тремору.

Пасифлора (пасифлора).

Вчені не впевнені щодо того, чому ця рослина корисно від занепокоєння, але вважається, пасифлора підвищує рівень гамма-аміномасляної кислоти, або ГАМК у головному мозку. Збільшення кількості ГАМК розслабляє тіло, знизивши певну мозкову клітинну активність.

1 ч. ложку заварити склянкою окропу, дати настоятися 10 хвилин. Вжити в 3-4 прийоми за день.

Валеріана.

Валеріана була використана для лікування нервового занепокоєння,
тривоги та безсоння, прискореного серцебиття протягом тисяч років, і вона продовжує залишатися однією з найпопулярніших рослинних лікарських засобів, що сприяють релаксації. Також є медичні звіти про ефективність кореня валеріани при треморі рук і ніг.

1 ч.л. сухих коренів валеріани залити склянкою окропу, 5-10 хвилин дати настоятися. Вжити в 3-4 прийоми за день.

Щоб зберігати низький рівень стресу є багато форм медитації або релаксації, які ви можете спробувати. Це може полягати в спокійному сидінні з повільним глибоким диханням, зберігаючи при цьому увагу на диханні, далеко від тривожних мислей.Представляя себе в тихому спокійному місці, або, визуализируя розслабленої тремтячу частину тіла.

Перевірте рівень калію.

Для тремору від будь причини, уникайте кофеїну і висипайтеся!

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments