Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Що вас турбує

Не грайте перед сном!

Останні дослідження говорять, що якщо продовжувати користуватися інтернетом і відсилати СМС протягом двох годин перед сном, ймовірно підвищення рівня стресу в організмі.

Чоловік жив 15 років з олівцем у голові

Німецькі лікарі до свого здивування виявили в голові 24-річного жителя Афганістану звичайний олівець. За словами медиків, ймовірно, в дитинстві стався нещасний випадок.

Літня діарея. Як уникнути і чим лікувати

Раптовий пронос, нудота - нерідке літнє «пригода». Як його уникнути і що робити, якщо «підчепили» неприємність?

Шум у вухах і голові

Відчуття регулярних шумів, часте запаморочення - все це не окремі захворювання, а лише наслідок інших, більш серйозних хвороб, до числа яких слід віднести: гіпертонію, атеросклероз, авітаміноз, анемію.

Суниця проти ультрафіолетових променів

Група іспанських та італійських вчених виявила, що клітинні культури шкіри, оброблені суничним екстрактом, володіють стійкістю до ультрафіолетового випромінювання, демонструючи підвищену життєздатність і менший ризик пошкодження ДНК.

Здоров'я серця: що йому подобається?

Серце - одна з найважливіших м'язів нашого організму. Саме воно змушує кров бігти по судинах, дозволяючи нам дихати, рухатися, працювати.

Пияцтву бій!

Росія традиційно займає одне з перших місць у списку «найбільш питущих» країн, а от боротьба з пияцтвом і лікування алкоголізму у нас, на жаль, організовані погано.

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar