Sat09232017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Життя Новини життя і стиля

Життя та Стиль

Робота над помилками

Пам'ятаєте, в школі ми робили «роботу над помилками»? Як Ви думаєте, навіщо? Для чого потрібно було заново переписувати диктанти, виправляти допущені помилки?

Я щеплень не боюся

Існує календар профілактичних щеплень, за дотриманням якого суворо стежать педіатри. Але за деяких обставин вони самі рекомендують відкласти вакцинацію.

Сімейний обід

До року раціон крихітки розписаний по місяцях. Але після першого дня народження постає питання: як годувати його далі?

Сади Альбер-Кан

Сади Альбер-Кана - це колекція стильових садових напрямків світу: французький регулярний сад з великою оранжереєю-пальмаріумом, англійський пейзажний сад, і, особливо красивий, японський сад.

Правила Шумана

Скотт Шуман, автор останньої рекламної кампанії HE by Mango, як інтернет-фотограф пройшов довгий шлях. Він стояв біля витоків streetstyle-фотографії і став автором одного з перших по-справжньому популярних блогів про вуличну моду.

Жіночі архетипи

Жінка ... Скільки творів мистецтва присвячено їй, скільки воїн і подвигів здійснювалось заради неї. Скільки безсонних ночей і поем було написано і оспівано нам, жінкам.

Завжди в русі: гіперактивність

Спочатку вони здаються забавними непосидами. Але з часом і не без допомоги фахівців з'ясовується, що справа не в яскравому темперамент, а у природженому розладі - синдрому дефіциту уваги і гіперактивності.

Спочатку - жовток!

Яйця мають масу корисних властивостей, але в меню малюка вони з'являються не відразу і в порядку суворої черговості: спочатку йдуть жовтки, потім - білки. Чому так?

Чудо-сад в Китаї допомагає досягти духовного прозріння

Ім'я першого китайського садівника в самому Китаї вже не пам'ятають. Зате відомо: він народився приблизно 5 тисяч років тому, і, ідучи в інший світ, залишив спадкоємцям просте життєве правило: хочеш побачити велике - яви погляду мале.