Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Мода і краса

Жизель Бундхен в рекламній кампанії BLK DNM

Жизель Бундхен, яка вважається однією з найвпливовіших персон модельного бізнесу, закликає творців рекламних кампаній до більшої природності.

Dior представляє нову колекцію в оперному театрі

Розкішний інтер'єр паризького оперного театру Garnier послужив декораціями для фотосесії Dior за участю Дар'ї Строкоус і інших моделей. Там же був знятий і відеоролик, що демонструє нову колекцію.

Діта фон Тіз в рекламі окулярів Dita

Творці бренду Dita справедливо дійшли висновку, що найкраще їх марку представить королева бурлеску Діта фон Тіз. Разом з нею у фотосесії взяв участь Марк Махоні, засновник одного з голлівудських клубів Shamrock Social Club.

Правила Шумана

Скотт Шуман, автор останньої рекламної кампанії HE by Mango, як інтернет-фотограф пройшов довгий шлях. Він стояв біля витоків streetstyle-фотографії і став автором одного з перших по-справжньому популярних блогів про вуличну моду.

Новий лукбук Marni Denim Edition

До наступаючої осені креативний директор Marni Консуело Кастільйоні приготувала нову колекцію лінії Denim Edition, присвяченій, як легко здогадатися з назви, денім.

Колекція La Perla осінь-зима 2013/14

Італійська білизняна марка La Perla, яка з'явилася в Болоньї в середині минулого століття, представила нову колекцію на сезон осінь-зима 2013/14.

Нова ювелірна виставка у Palais de Tokyo

Вже завтра, 29 травня, в паризькому музеї Palais de Tokyo відкривається нова виставка «Reflet (s)», присвячена історії ювелірних прикрас і призначена як для фахівців, так і для просто цікавляться.

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar