Sat09232017

Last update04:14:49 PM GMT

Їжа та напої

Сімейний обід

До року раціон крихітки розписаний по місяцях. Але після першого дня народження постає питання: як годувати його далі?

Спочатку - жовток!

Яйця мають масу корисних властивостей, але в меню малюка вони з'являються не відразу і в порядку суворої черговості: спочатку йдуть жовтки, потім - білки. Чому так?

Рибне меню малюка

Роздумуєте, чим би порадувати малюка? Коли мова йде про найменших, вибір варіантів невеликий. Але вихід є: познайомте малюка з рибою.

Як поліпшити готовий томатний соус?

Томатний соус - основа багатьох відомих страв. Але приготувати його не так просто, часто це вимагає багато часу. Щоб спростити завдання і зробити улюблене блюдо на основі готового томатного соусу, можна просто поліпшити смак покупної томатної пасти.

Рецепти макаронів: який вид пасти вибрати?

У складному різноманітті макаронних виробів легко заплутатися навіть самої вимогливої ??господині. Справжня італійська паста налічує понад 300 сортів. І кожен вид створений спеціально для приготування конкретних блюд.

Холодні супи: 10 рецептів від шеф-кухаря

Спеціально для літнього сезону в альтернативу гарячих страв були придумані холодні супи, які є в багатьох країнах світу.

Їжа та напої Гетеборга

Жителі Гетеборга і Західного узбережжя жартома використовують вислів «передова частина Швеції», щоб описати, звідки вони родом. І вони не перебільшують, коли мова йде про дари солоних вод Північного моря.

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar