Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Будинки і сади

Чудо-сад в Китаї допомагає досягти духовного прозріння

Ім'я першого китайського садівника в самому Китаї вже не пам'ятають. Зате відомо: він народився приблизно 5 тисяч років тому, і, ідучи в інший світ, залишив спадкоємцям просте життєве правило: хочеш побачити велике - яви погляду мале.

Майнау - казковий острів

Цей крихітний острів розташовується в Боденському озері прямо біля німецького міста Констанц. У рік острів відвідують більше одного міліона туристів з усього світу.

Сади Альбер-Кан

Сади Альбер-Кана - це колекція стильових садових напрямків світу: французький регулярний сад з великою оранжереєю-пальмаріумом, англійський пейзажний сад, і, особливо красивий, японський сад.

Сади італійського Ренесансу

Барокові варіації в Італії
У Флоренції XVI століття сади процвітали. До цього часу відносяться сади Боболі з їх Великим гротом, де три внутрішніх грота ведуть до статуї Венери.

Мавританські водні сади

Після завоювання Персії та Близького Сходу іслам безжально увірвався в Єгипет і в країни, розташовані на південно-африканського узбережжя.

Вода в садах: від мавританських до італійських

Незважаючи на досить велику кількість хронологічних збігів, рух від ісламу до Італії епохи Відродження знаменує обширний культурний зсув, а використання водних елементів у садах піддалося значним змінам.

Сади Стародавнього Єгипту

Стародавній Єгипет як Самостійна держава БУВ Заснований в IV тісячолітті до н.е. Розвиток держави щільно пов'язане з долиною Нілу, что несе свои води з півдня на Північ у Середземних морі.

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar