Sat09232017

Last update04:14:49 PM GMT

Фен-шуй на дачі

Сьогодні давньокитайське вчення фен-шуй швидко завоювало популярність і «докотилося» до заміських дачних ділянок, тому фен-шуй на дачі - це цілком актуальна тема для блогу. Щоб досягти гармонії з природою, люди хочуть зрозуміти і відтворити світ навколо себе у відповідності з рекомендаціями східних мудреців.

Завдяки гармонії з природою людина отримує багатий урожай і величезну радість від власного успіху.
Жива огорожа-це красиво і не тільки ....
Дачна ділянка найчастіше має вигляд квадрата або прямокутника. Але при розбивці грядок, квітників слід уникати рівних кутів. Згідно з ученням фен-шуй, неповторний вид ділянці додадуть неправильної форми галявини, округлі квітники, звивисті доріжки і стежини.

Головна теза цього вчення - менше гострих кутів!
За теорією фен-шуй гострі кути розсікають потоки життєдайної хорошої енергії. Їх відсутність допомагає не скупчуватися поганої енергії. Для поліпшення сприйняття на око потрібно використовувати доріжки, укладені природним каменем, влаштовувати огорожі з живих рослин, чагарнику. Це додає краси і покращує психологічну атмосферу на вашій дачі.
Зміцнення сім'ї.
Циркуляції хорошої енергії сприяє збільшене освітлення на ділянці. Для цього потрібно встановити невеликі ліхтарики на сонячних батареях по краях ділянки і вздовж однієї з найдовших стежок. Якщо додати світла на південну частину ділянки, то це призведе до удачі всіх членів вашої родини. Якщо ж збільшити освітлення на південно-західній стороні ділянки, то це призведе до зміцнення сімейних відносин.
Збільште кількість зелені на ділянці.
Чим більше зелених насаджень на ділянці, тим краще. «Ци» - китайський принцип («ци» - життєдайна енергія, основа всього живого) стверджує, що благотворна енергія є там, де є зелена, гарна, пишна рослинність. В цьому місці і земля найродючіша, і повітря свіже.
Квіти.
Квіти нейтралізують негативні зони, наповнюючи садову ділянку позитивною енергією, допомагають процвітанню господарів і сприяють їхньому здоров'ю. Для цього добре підходять квітучі чагарники (жасмин і бузок), а також квіти з приємним ароматом. Для просування в кар'єрі необхідно посадити на півночі ділянки білі і сині квіти. Для виконання честолюбних планів необхідно багато зелені в східній частині. Білі квіти на заході допоможуть наповнити життя романтикою, а нові друзі з'являться, якщо посадити червоні квіти на півдні.
Душевне здоров'я допоможуть знайти жимолость, конвалії, бузок, троянди, флокси, запашний горошок. Їх рекомендується посадити недалеко від входу. При вході і виході з будинку вас будуть долати тільки приємні почуття.
Дозволити психологічні проблеми і виконати мрії допомагають рослини-символи.
Братки, азалія допомагають жінці розквітнути і приносять щастя.
Анемони додадуть щирість у стосунках, айстри - ніжність і любов.
Зберегти почуття допоможуть гвоздики, змусять поважати вас - гладіолуси.
Наділять життєрадісністю - крокуси, лілії - віддячать, маки - потішать.
Зроблять вас багатше і добріше - півонії. Хризантеми, жасмин і тюльпани принесуть любов, успіх і радість.
Віру і надію подарують іриси, а конвалії і дзвіночки допоможуть змиритися з неминучим.
Дерева.
Висота дерев на ділянці не повинна перевищувати висоту будинку. Дерева повинні відповідати тій місцевості, де ви живете. Крона у дерев повинна бути округлої форми. Для середньої смуги добре підійдуть яз, яблуні, клен, вишні. Вічнозелені чагарники і карликові сосни - символ довголіття.
З чого будувати дачний будинок.
Ідеальний варіант - натуральні матеріали. Також важливе питання не тільки «з чого», але і «де» будувати. Коли будинок знаходиться в лісі, то поряд знаходиться у великій кількості енергія «дерева». Тому добре, якщо і будинок буде побудований з дерева.
Якщо ділянка розташована на рівнині, то панує елемент «земля» і ідеальний будинок буде «юрта». «Земля» породжує «метал», а символ «металу» - коло, тому юрти кочівників чудово вписувалися в простір. У плануванні юрт дуже багато округлого - закруглені кути, напівкругла дах.
«Метал» грає головну роль в місцевості з напівкруглими пагорбами, а також у колі будівель з металевими дахами. Для підживлення енергією цього елементу ваш будинок повинен представляти «воду». Зовні і всередині неправильної форми «водного» вдома має бути багато синього кольору.
При зведенні будинку залізобетон і метал - не найкращий варіант. Цей матеріал не підходить для життя. Залізо - провідник електричного струму. Залізобетонний будинок, де дуже багато арматури, підсилює електромагнітне випромінювання, шкідливий для здоров'я.
Звичайно, виконати всі приписи фен-шуй на дачі проблематично, але щось конкретне - цілком реально.

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar