Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Мати і діти

Я щеплень не боюся

Існує календар профілактичних щеплень, за дотриманням якого суворо стежать педіатри. Але за деяких обставин вони самі рекомендують відкласти вакцинацію.

Завжди в русі: гіперактивність

Спочатку вони здаються забавними непосидами. Але з часом і не без допомоги фахівців з'ясовується, що справа не в яскравому темперамент, а у природженому розладі - синдрому дефіциту уваги і гіперактивності.

Рівні й білі

Розвиток молочних зубів починається вже на 6-му тижні вагітності. З цього моменту про них треба дбати постійно - їсти більше продуктів, що містять кальцій і фтор.

Кір

Всесвітня організація охорони здоров'я офіційно заявила: до 2015 року кір повинна бути переможена. Але поки через масові відмов від щеплень цей вірус до цих пір представляє серйозну небезпеку для малюків.

У малюка з'явився пухир - чого чекати?

Якщо шкіру малюка «прикрасили» пухирі - це може бути наслідком різних причин. Спробуємо розібратися і допомогти дитині.

Пора розлучитися з пустушкою!

Фізіологи стверджують, що смоктання пустушки сприятливо для розвитку лицьової мускулатури, а дослідження американських педіатрів довели, що смоктання пустушки знижує небезпеку синдрому раптової дитячої смерті уві сні.

Лікування дитячих зубів: без шуму і пилу

Пройшли ті часи, коли самим страшним і жахливим доктором діти називали стоматолога, а дорослі з ними потай погоджувалися.

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar