Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Життя Новини життя і стиля Дружина і чоловік Як позбутися від поганих думок

Як позбутися від поганих думок

Досить часто в нашу голову зрадницьки закрадаються лякаючі думки, що стосуються нашого майбутнього. Більш стійкі з нас відмахуються від них, як від настирливих мух, і продовжують з посмішкою і задоволенням дивитися вперед. Але є й ті, в кому тут же розігрується уяву ... І ось вже гіпотетична застуда бачиться їм невиліковною хворобою, а тимчасові проблеми в особистому житті перетворюються на тотальну самотність. А якщо врахувати, що думка матеріальна, то можна уявити, до чого призводять подібні «фантазії».

І сьогодні ми поговоримо про те, як перестати програмувати себе на негатив, і як уникнути здійснення наших страхів.

Навчіться переключатися

Зробити так, щоб дурні думки взагалі не відвідували нашу неспокійну голову, просто нереально. На них постійно провокують новини по ТБ, оповідання оточуючих і те, що відбувається в нашому житті. Однак можна приймати все близько до серця і докладно обмірковувати можливий розвиток подій стосовно до власної персони. А можна вдатися до старовинного способу, «запатентованому» Скарлетт Охара, і сказати: «Я подумаю про це завтра».

Напевно, у вашому житті є приємні спогади, улюблені мрії, фантазії, яким ви з задоволенням вдаєтеся перед тим, як заснути. Ось і перемикайтеся на них, несетеся думками в минуле або візуалізують бажане майбутнє. Друге навіть переважніше, тому що, як ми вже говорили: думка матеріальна. І ви замість того, щоб програмувати себе на негатив, будете притягати до себе позитивні події. Тим більше що набагато приємніше бачити попереду «світло в кінці тунелю», ніж «чорний квадрат».

Виконуйте свої бажання

Як правило, погані думки приходять в голову тоді, коли в житті не вистачає радості і багато вільного часу. Виправити це цілком у ваших силах. Почніть з малого - візьміть за звичку хоча б раз на тиждень виконувати по одному своїм бажанням. Нехай воно сьогохвилинне, несерйозне, трошки дитяче або зовсім абсурдне, але воно є, і з цим треба рахуватися.

Захотілося вам морозива - йдіть і купуйте, навіть якщо ви на дієті. Заманулося покататися на атракціонах - вперед; ну не на паровозиках, так хоча б на колесі огляду прокотіться, а атмосфера парку розваг довершить решту, тобто на кілька годин поверне вас у дитинство. Прикладів можна навести дуже багато. Суть - одна. Записуйте всі свої бажання і методично виконуйте ті, які ви в змозі здійснити.

Якщо ви не будете відмовляти собі в маленьких радощах, ваше життя наповниться перманентним задоволенням. І вам, швидше за все, просто не захочеться подумки заглядати в туманне майбутнє. А навіщо, якщо вам в сьогоденні так добре? Нехай і на побутовому, що не глобальному рівні. Але ж «добрий початок». Дрібні втіхи змусять вас частіше посміхатися і приманити до вас і нові знайомства, і позитивні зміни.

Наповніть свій будинок аффирмациями

Щоб позбутися від поганих думок, треба оточити себе хорошими. Візьміть кілька щільних аркушів паперу формату А4, оформіть їх канвою з красивого візерунка (або потім просто вставте в рамочки для фотографій), і напишіть на них все те, чого ви боїтеся, тільки, природно, зі знаком «плюс».

Ви можете скористатися запропонованими варіантами або придумати свої власні афірмації. Головне, пам'ятайте, що вони повинні бути в теперішньому часі і не містити заперечень.

Страшить хвороба? Пишіть:
У мене богатирське здоров'я;

Мій організм працює, як годинник;

Я з легкістю встаю вранці;

Я в прекрасній формі;

Я в стані зцілити себе;

Я вдячна своєму організму за міцне здоров'я;

Моє тіло створене для здорового життя;


Боїтеся ніколи не вийти заміж? Запишіть:

Я заслуговую любові;

Я виливає любов, і оточуючі цього відчувають;

Я готова до зустрічі з супутником життя;

Моя друга половинка вже йде мені назустріч;

Я з задоволенням дарую і приймаю любов;


Думаєте, що у вашому житті вже ніколи не буде нічого хорошого? Напишіть:


Моя життя повне радості і світла;

Зі мною відбуваються тільки позитивні події;

Я вмію радіти життю;

Я люблю себе;

Всесвіт любить мене;

Я притягують до себе щастя та удачу;

Я пишаюся собою;


Розвісьте листи з аффірмациі по квартирі і кожен день з почуттям вимовляєте вголос те, що на них написано. Тоді у вас в голові замість нав'язливих негативних думок крутитимуться ці коротенькі висловлювання, наповнені сильною позитивною енергією.

Навчіться в будь-якій ситуації знаходити позитивні сторони

Будь-яка подія - як золота монетка, тобто має дві сторони. Правда, номінали «орла» і «решки» можуть відрізнятися - на аверсі, наприклад, написано 100, а на реверсі - 20. Однак ніхто з нас не знає, чого більше навіть у неприємності - хорошого або поганого. Адже те, що на перший погляд виглядає, чи ледве ні як трагедія, має всі шанси в майбутньому перетворитися на щось абсолютно приголомшливе. Головне - вміти розгледіти потенціал.

Наприклад, ви застудилися, лежите вдома з температурою, шмигаєте носом, п'єте нудотну мікстуру і гіркі таблетки, а робота стоїть, її ніхто за вас не виконає. Здавалося б, просто кошмар ... І тут на вашому підприємстві починається перевірка. Ваші колеги потрапляють під удар, позбавляються квартальної премії або ще чого-небудь цінного. А ви благополучно уникаєте неприємностей.

І якщо навіть у вашій організації нічого критичного не сталося, то ви все одно у виграші. Хвороба дозволить вам виспатися, почитати, нарешті, те, до чого вже «сто років не доходили руки», обдзвонити всіх подружок, та й просто побайдикувати. Вважайте, що в обох випадках «принцип перевернутої монети» спрацював на всі 100%. Адже недарма старовинна прислів'я говорить: «Не було б щастя, так нещастя допомогло».

Те ж саме стосується і думок про майбутнє. Якщо не виходить позбутися страху перед якоюсь подією, шукайте в ньому хороші сторони. І обмірковуйте не власними гіпотетичні біди, а користь, яку ви зможете з них витягти.

Вмійте сміятися над своїми страхами

Якщо вас щось лякає, доводьте ці думки до абсурду. Боїтеся ніколи не вийти заміж? Уявляйте, що ви все-таки стали «чоловікової дружиною», але при цьому чоловік п'є, скандалить, б'ється, нікуди вас не пускає і взагалі тиранить по повній програмі. Чи захочеться вам після такої «картинки» терміново шукати супутника життя? Навряд чи. Ви здригнеться, а думка про самотність «перекваліфікується» з лякаючою в приємну. Або просто відправиться на «задвірки» підсвідомості, щоб більше вас не діставати.

Практично будь-який страх можна «нарядити» у клоунський наряд. І як би
дивно і навіть блюзнірському це не виглядало, це насправді діє. Головне - в це вірити і при цьому навчитися сміятися над страшними образами, а не жахатися ім.

Взагалі, всі негативні думки і потаємні страхи - продукт нашої власної невпевненості в своїх силах. Тому якщо ви будете ставити перед собою якісь невеликі, але піднімають самооцінку мети, а потім домагатися їх, то на рефлексії часу просто не залишиться. Гордість за свої звершення витіснить з вашої свідомості роздуми про майбутнє в умовному способі. І ви перестанете лякатися дум на тему: «А якщо я захворію ...» (не вийду заміж, стану бідної, залишуся без підтримки і т.п.).

Живіть сьогоденням і будьте щасливі!

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar