Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Жіночі архетипи

Жінка ... Скільки творів мистецтва присвячено їй, скільки воїн і подвигів здійснювалось заради неї. Скільки безсонних ночей і поем було написано і оспівано нам, жінкам. Як тільки починаєш замислюватися про тонкощі світобудови жінки, як занурюєшся в якусь зовсім іншу атмосферу. Атмосферу м'якості, вишуканості, грації, тонкощі і мудрості, глибокої і стародавньої, як сама Планета.

Першою жінкою прийнято вважати Єву, дружину Адама. Але мало хто знає, що була жінка, побачила рай раніше, ніж Єва - Ліліт. Та, яка була непокірною і неприборканої, та, яка була повною протилежністю домашньої та лагідної Єви. Вже з часів зародження світобудови, жінки були різними і у кожної з них були свої особливості, свої якості, які давали їм щось зовсім незвичайне і вельми загадкове. Ліліт притаманна непохитність і свобода у всіх її проявах, а Єва була покликана створювати і оберігати тепло сімейного вогнища. І кожна з них була по-своєму прекрасна і приваблива для чоловіка.

Так чому ж всі жінки такі різні? Відповідь проста. Насправді є кілька архетипів жінок, який присутні в кожній з нас і проявляються в різному ступені. Читаючи цю статтю, Ви зможете зрозуміти, наскільки в Вас переважає та чи інша жінка і якими якостями вона наділяє Вас. У своїй роботі я помітила, що жінка за своєю суттю відноситься до якогось одного типу, не дивлячись на те, що всі чотири типи присутні в кожній з нас і проявляються в різних життєвих ситуаціях.

Жінка - Королева, Імператриця, Клеопатра, Войовниця

Стихія - Повітря.

Пора року - зима.

Кольори: білий, чорний, темно-синій, сірий.

Камінь - сапфір.

Місця проживання - височини, вершини гір.

Самостійна і незалежна, така жінка відважна і холоднокровна, впевнена і вільна. Королева керує. В її присутності чоловіка ніяковіють, губляться і захоплено дивляться, ловлячи кожне слово такої жінки. Якщо така жінка посміхнеться, то вона, перш за все, збентежить присутніх і змусить чоловіка відчути себе боязким хлопчиком. Королева наказує. Вона прекрасна і велична. Поряд з такою жінкою чоловік змінюється - він стає Королем.

Є жінка - Господиня, Мати, Хранителька вогнища

Стихія - Земля.

Пора року - літо.

Кольори: зелений, фіолетовий, коричневий.

Камінь - смарагд.

Місця проживання - заміська територія, ліс, галявини.

Жінка, яка вміє керувати і тримати в своїх руках будинок, надихати чоловіка і дотримуватися порядку і гармонію в сімейному житті і відносинах. Жінка, якій подобається спілкуватися з дітьми і, що дуже важливо, діти відповідають їй взаємністю. У такої жінки в будинку завжди пахне смачною їжею, ростуть пишні квіти, а на дивані ніжиться товстий кіт. Ця жінка впевнена в собі, спокійно спостерігає за плином життя і радіє хорошим результатам своїх вкладів в сім'ю, відносини, розвиток і зростання чого б то не було.

Жінка - Принцеса, Дівчинка, Малятко

Стихія - вода.

Пора року - весна.

Кольори - блакитний, жовтий, рожевий.

Камінь - діамант.

Місця проживання - море, океан, будь водойми.

Всі ми родом з дитинства. Ми були дівчатками і цей стан залишилося всередині нас. У комусь його менше, в комусь більше. Дівчинці необхідно, щоб до неї виявляли турботу і увагу. Вона радісна, легка, відкрита і довірлива. Швидко поступається і легка на підйом. Чоловіки з радістю обдаровують її подарунками та увагою. Дбають про неї, часто виконують роль тата для такої дівчинки. Це зовсім не погано. Такі союзи зазвичай укладаються між жінкою та чоловіком, який старший за неї за віком або вище за соціальним статусом.

Жінка - Коханка, Жриця, Відьма

Стихія - вогонь.

Пора року - осінь.

Кольори - червоний, бордовий, золотий.

Камінь - рубін.

Місця проживання - вулкани, гейзери, печери, місце біля відкритого вогню.

Жінка - жриця володіє найвищою сексуальною енергією. Вона манить і зачаровує своєю пристрасною натурою і диким вдачею. Характер непокірний, волелюбний і хтивий. В одязі часто зустрічаються звірині хижі мотиви. Такі жінки можу використовувати чоловіків у багатьох цілях. Дуже поширене те, що жінки-коханки не квапляться виходити заміж і іноді мають зв'язок з кількома партнерами одночасно. Відмінно володіють сексуальними практиками. Розкріпачені в ліжку і знають, що люблять чоловіки.

Як розбудити свою внутрішню жінку?

Всі чотири типи присутні в кожній з нас і, як я вже раніше сказала, проявляються в різні моменти життя і з різними людьми. Я хочу поділитися з Вами, милі жінки, медитативної технікою, яка допоможе визначити, який саме жінкою Ви є. Отже, влаштуйтеся зручніше, закрийте очі і подихайте. Глибоко і спокійно. З кожним видихом намагайтеся максимально розслабитися. Простежте за тим, щоб ніякі сторонні звуки не заважали перебувати з самою собою і насолоджуватися тишею і спокоєм. Відчуйте, як сторонні думки покидають Вас і вже нічого не відволікає. Уявіть для себе якесь місце, де Вам було б добре на даний момент. Це може бути і місце, де Ви в дитинстві проводили багато часу або берег моря.
А може бути це буде квітуча галявина, яку яскраво освітлює сонце. Побудьте в цьому місці, насолодіться його красою і приємними відчуттями, яке воно викликає у Вас.

Потім озирніться навколо. Десь поруч має з'явитися жінка, яка буде одягнена в гарний одяг. Доглянута і благородна. Придивіться до неї, якого кольору її шати, волосся, постежите за її жестами, поспостерігайте за нею. Можливо, що вона заговорить з Вами. Подякуйте її за те, що вона з Вами і за ті якості, якими вона Вас наділяє. Якщо Вам не вистачає іншого стану, покличте ту жінку, якості якої Вам необхідні, і возз'єднатися з нею. Танцюйте, радійте, розмовляйте з Вашої внутрішньої жінкою. Коли відчуєте, що Ви наповнилися необхідною енергією - повільно і спокійно повертайтеся в реальність. Потягніться, обійміть себе і пам'ятайте, що Ви - жінка і Ви - вже Богиня.

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar