Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Автоспорт

На поромі - до піщаних пасток ...

Майже місяць вантажівки «КАМАЗ -Мастер » пливуть на поромі через Атлантику. Зовсім скоро паром повинен причалити до берегів Південної Америки. Тут 5 сiчня « Синя армада » (так називають російську команду в світі автоспорту ) стартує на «Дакарі - 2014 ».

Юніори «SMP Racing» тричі кращі

У минулий уїк -енд відразу три перемоги здобули вихованці програми « SMP Racing » , заснованої членом ради директорів російського СМП Банку та президентом ФК «Динамо -Москва » Борисом Ротенбергом .

Гран-Прі Монако. Друга практика

Ніко Росберг очолив і другу практику Гран-Прі Монако, а напарник німця по команді Mercedes Льюїс Хемільтон завершив сесію з другим часом.

Гран-Прі Монако

На фініші ювілейного, шестидесятого Гран-Прі Монако Ніко Росберг приніс Mercedes першу в цьому сезоні перемогу і відсвяткував свій перший тріумф в легендарній вуличної гонці, яка цього разу переривалася двома періодами машини безпеки і одним червоним прапором.

Серхіо Перес винить за зіткнення в Монако Кімі Райкконена

Серхіо Перес впевнений, що контакту з Кімі Райкконеном у фінальних стадіях Гран-Прі Монако можна було б уникнути, якби фін ставив йому вільне місце.

Формула Абарт

25-26 травня на автодромі Adria Raceway відбувся другий етап Чемпіонату Формули Абарт, в рамках якого взяло участь 14 пілотів, троє з яких представляють Росію.

BMW 134 Judd V8 в підйомі Бергреннен 2011

Спеціально побудований для гонок такого типу прототип на базі молодшої моделі в лінійці BMW.

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar