Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Спорт Новини спорту Автоспорт Юніори «SMP Racing» тричі кращі

Юніори «SMP Racing» тричі кращі

У минулий уїк -енд відразу три перемоги здобули вихованці програми « SMP Racing » , заснованої членом ради директорів російського СМП Банку та президентом ФК «Динамо -Москва » Борисом Ротенбергом . Програма тісно співпрацює з Російською автомобільною федерацією під керівництвом Віктора Кир'янова і вже не перший раз радує своїх уболівальників , піднімаючи над подіумами найбільших європейських чемпіонатів російський прапор.

У минулі вихідні відзначилися дорослі пілоти програми « SMP Racing » , в цей уїк -енд своїх уболівальників порадували юніори.

Вісімнадцятирічний вихованець « SMP Racing » Єгор Оруджев в перерві між етапами « Formula Renault 2.0» вперше виступив за кермом боліда британської «Формули- 3 » в Сільверстоуні . Незважаючи на різницю в погодних умовах , на тестових сесіях пілот « SMP Racing » показав другий час в обох заїздах .

Старт суботньої гонки був затьмарений зливою , через що перші чотири кола пілоти провели за машиною безпеки . Після відходу « сейфеті кар» в бокси російський пілот успішно атакував лідера гонки і обійшов його в одному з поворотів . Після чого Оруджев лідирував протягом всієї гонки і фінішував першим . Відрив від переслідувача склав більше 7 секунд.

«З одного боку , для нас це була " технічна " гонка , щоб зайняти великий проміжок між першим і другим етапом в« Formula Renault 2.0 ». За регламентом цієї серії гонки тести Єгору заборонені. І ми вирішили дати йому можливість проїхати гонку в британській « Формулі- 3 ». Свого роду це був прихований іспит. І в умовах незнайомій траси , машини і команди Єгор здав його на «відмінно»! - Резюмував наставник Єгора Оруджева , спортивний директор молодіжного напрямку « SMP Racing » , заслужений тренер Росії Петро Альошин.

Cразу два подіуму добув в скарбничку російської « SMP Racing » 16 -річний пілот Матевосов Ісаакян , вигравши поспіль дві гонки серії «Формула Рено Два Нуль Альпс ». У ранковій кваліфікації першої гонки Ісаакян показав другий результат у своїй групі , поступившись лідерові 0,1 секунди . Проте гонку росіянин почав з поул- позиції. Сталося це за рішенням суддівської бригади , яка покарала низку пілотів за порушення в ході заїзду.

Ісаакян добре провів старт cубботней гонки і відразу ж став нарощувати відрив. На третьому колі позаду лідерів стався інцидент і на трасу виїхала машина безпеки , пробувши на треку пару кіл.

Як тільки було дано рестарт , гонщики почали активну боротьбу за перше місце. 16 -річний пілот « SMP Racing » гідно відбивав атаки більш досвідчених суперників - лідера чемпіонату Ніка де Вріса і британця Джорджа Рассела. До останнього кола йшла непроста боротьба , коли де Вріс то й справа намагався обігнати Матевосов , але в результаті сам зробив помилку , а потім і зовсім пропустив Рассела , відкотившись на третю позицію.

«Я дуже задоволений результатом , - зазначив Матевосов Ісаакян . - Тільки за 10 хвилин до початку гонки я дізнався , що буду стартувати першим . Гонка була захоплюючою , мене постійно атакували , і права на помилку не було. Але все пройшло просто відмінно , за що спасибі команді. Буквально вчора на тестах ми зіткнулися з технічними проблемами , які успішно вирішили . І сьогодні машина вела себе просто ідеально. Радий своєму внеску в перемоги « SMP Racing » ! ».

У другій гонці пілот « SMP Racing » відразу ж відірвався від суперників , не залишивши їм шансу на перемогу. З кожним колом Ісаакян зміцнював свої позиції , залишивши за собою відрив більш ніж у дві секунди . «Головне завдання після старту - не пропустити суперника вперед - була виконана , - зазначив Матевосов Ісаакян . - Далі потрібно було просто не допускати помилок , зберігаючи набраний темп ». За підсумками чемпіонату Матевосов Ісаакян піднявся на другу сходинку в особистому заліку , набравши в підсумку 61 очко.

На трасі Лаузіцрінг пройшов етап національного чемпіонату «Формули- 3 » , в якому бере участь ще один юніор « SMP Racing » - Микита Злобін. Кваліфікаційні заїзди російський пілот провів на «відмінно». І закріпив за собою друге і третє стартові місця в майбутніх двох гонках.

У першій гонці підкачала погода. Події розвивалися стрімко. Практично весь пелотон зійшов з траси в першому ж повороті через мокрий покриття. У другій гонці Злобін стартував з другого місця . Проблеми з роботою зчеплення відкинули пілота на третю позицію , що не зменшило напору боліда в кольорах російського прапора. Злобін рвався вперед , але в підсумку фінішував п'ятим.

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar