Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Спорт Новини спорту Теніс Марія Шарапова: «Зараз все по-іншому»

Марія Шарапова: «Зараз все по-іншому»

Суперниця по матчу першого кола Відкритого чемпіонату Франції не стала для другої ракетки світу якимось серйозним перешкодою - Шарапова легко виграла з рахунком 6:2, 6:1 за 54 хвилини.

Тому після гри про самій зустрічі російська спортсменка майже не говорила.

«Найголовнішим для мене було повернутися на корт у хорошій формі після Риму. Було зовсім не весело захворіти і знятися з турніру, тому я хотіла приїхати в Париж в оптимальних кондиціях. Важко грати, коли відчуваєш себе не дуже добре. Дуже здорово, що мені вдалося підзарядитися минулого тижня і повернутися на корт », - повідомила Шарапова.

Марія відзначила також, що вона відчуває себе зовсім по-іншому в ролі діючої чемпіонки турніру.

«Зараз все по-іншому. Цього ранку я пішла в парк раніше, тому що знала - мене чекає довгий день. Я згадувала минулий рік, коли я точно так само сиділа і думала про життя і кар'єру. Ти згадуєш ці моменти, думаєш про зміни, що відбулися ... Але наприкінці дня ти робиш аналогічні речі, що й тоді. Мені це подобається, змушує посміхатися. І вже не боїшся виходити ввечері на центральні корти і грати в теніс на очах тисяч людей. Це приносить мені задоволення », - наводить слова Марії офіційний сайт WTA.

Що стосується майбутньої суперниці, канадської тенісистки Ежені Бушар, то Шарапова сказала наступне: «Я з нею зустрічалася пару раз - ми тренувалися якось раз в Мельбурні. Вона справляє враження дуже хорошою дівчини, яка, до речі, провела класний перший матч тут. Ми грали один проти одного в Майамі, і тоді я показала дуже хороший теніс. Впевнена, вона чекає зустрічі зі мною ».

 

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar