Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Спорт Новини спорту Теніс Світлана Кузнєцова: Відчайдушно вболіваю за «Зеніт»

Світлана Кузнєцова: Відчайдушно вболіваю за «Зеніт»

Російська тенісистка Світлана Кузнєцова розповіла про свої футбольні уподобання. Незважаючи на те , що Світлана вже не живе в Санкт -Петербурзі , вона продовжує вболівати за « Зеніт».
«Тут у мене живуть батьки , я по кілька разів на рік приїжджаю сюди . Та й за « Зеніт» , як і всі петербуржці , вболіваю відчайдушно . Коли команда проводить важливі матчі у Лізі чемпіонів або чемпіонаті країни , мене від телевізора не відтягнути . Я непогано знайома з Владом Радімовим , який зараз працює тренером другого складу . Одного разу він навіть запросив мене на «Петровський» призвести перший удар по м'ячу перед одним з матчів «Зеніту» , - цитує Кузнєцову «Спорт день за днем».

Нагадаємо , що в третьому колі Ролан Гаррос Світлана Кузнєцова обіграла чеську спортсменку Петру Квітову з рахунком 6:7 ( 3:7) , 6:1 , 9:7 . У четвертому колі Кузнєцова зіграє з Люсі Шафаржовой . На старті «Ролан Гаррос - 2014 ». Кузнєцова у двох стартових раундах розправлялася з Софією Шапатава з Грузії (6:3 , 6:1 ) і італійкою Камілою Джорджі ( 7:6 , 6:3) . «Зеніт» в минулому чемпіонаті Росії посів друге місце і зіграє у кваліфікації Ліги чемпіонів.

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar