Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Технологія

Технологія

Інтернет-залежність змінює головний мозок

Група китайських експертів встановила , що в головному мозку людей , що страждають залежністю від інтернету , відбуваються такі ж зміни , як у тих , хто пристрастився до алкоголю і наркотиків .

Нові батареї можна буде використовувати 27 років

Дослідники з німецького центру ZSW (Centre for Solar Energy and Hydrogen Research Baden-W?rttemberg) повідомили про розробку нових літій-іонних батарей, які можна буде використовувати протягом 27 років.

Apple готується приймати старі iPhone в оплату нових

Компанія Apple готується до старту програми з обміну старих моделей iPhone на нові. Здавши в магазин стару модель і доплативши деяку суму , покупець зможе отримати новий смартфон .

НАСА тестує новий ровер в Гренландії

Новітній всюдихід НАСА починає проходити тестування в найвищій частині Гренландії.

Що ми втрачаємо, оселившись в місті?

Народився в місті і довгий час там жив. Але ось після закінчення технікуму потрапив в село і виявив, що в селі не тільки можна жити, але й життя там стає більш насиченим, ніж у місті.

Терміти видобувають золото

Хочете знати, яке в буквальному сенсі сидіти на золотій копальні? У такому випадку, згідно з результатами нового дослідження, Вам можуть знадобитися кілька термітів.

Мініатюрні камери прихованого спостереження AXIS серії P12

Компанія Axis Communications, світовий лідер у сфері IP-відео, представляє мережеві камери серії P12, виконані в унікальному дизайні для здійснення прихованого відеоспостереження усередині приміщень і на вулиці.

На Землі почалася магнітна буря

Магнітна буря , спровокована що стався в понеділок викидом плазми на Сонці , почалася на Землі.

Новий костюм приховає людини від акули

Австралійські фахівці розробили плавальний костюм , який захистить від нападу акул. За словами розробників , він приховує людини від цих морських хижаків. Костюм був створений у співпраці з дослідниками з університету Західної Австраліі.

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar