Sat09232017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Технологія Новини технологій Зелені технологіі

Зелені технології

Терміти видобувають золото

Хочете знати, яке в буквальному сенсі сидіти на золотій копальні? У такому випадку, згідно з результатами нового дослідження, Вам можуть знадобитися кілька термітів.

Листоподібні фільтри води і сміття на ринку в Марокко

Незважаючи на те, що базар чи ринок є невід'ємною частиною марокканської культури, вони часто переповнені народом і забруднені, так як щільність населення зростає по всій північноафриканській країні.

Цеглини з відходів паперового виробництва

Наш світ поки не мислимо без паперу. На її виробництво йде величезна кількість дерев, крім того, воно супроводжується чималими відходами.

Solar Sunflower - «соняшник» заряджає смартфон

На підвіконні і будь-якому сонячному місці, вдома або в офісі чудово виглядає «соняшник» Solar Sunflower, дітище дизайнерської компанії XD Design.

Зелені поради економії електроенергії для вашого будинку

Зменшення витрат на електроенергію сьогодні не тільки екологічно корисно, але й економічно вигідно. Коли мова заходить про перегляд бюджетних видатків на обслуговування вашого житла, є кілька порад, які допоможуть скоротити ваші витрати і будуть корисні навколишньому середовищу.

Чому люди старіють? Запитайте у гідри

Крихітний прісноводний поліп гідра чудова істота. З ходом часу вона не виявляє жодних ознак старіння, і, здається, володіє безсмертям.

Біологічний бетон - основа для саморозвиваються вертикальних садів

Вертикальні сади - популярний напрям озеленення густо забудованих міських територій. Найпростіший сад - це плющ, дереться по стінах. Красиво, але є обмеження.

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar