Sat09232017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Технологія Новини технологій Інформаційні технології

Інформаційні технології

Apple готується приймати старі iPhone в оплату нових

Компанія Apple готується до старту програми з обміну старих моделей iPhone на нові. Здавши в магазин стару модель і доплативши деяку суму , покупець зможе отримати новий смартфон .

Гарвардські вчені виробили моделювання білків за допомогою квантового комп'ютера D-Wave

Багато фахівців в області електроніки, квантових та інформаційних технологій поставилися дуже скептично до заяви, зробленої в 2007 році представниками компанії D-Wave щодо створення першого в світі працездатного квантового комп'ютера.

Нова технологія віртуальної реальності забезпечує користувачу п'ять різних видів відчуттів

Фахівці лабораторії Ikei аспірантської школи системного проектування Токійського столичного університету (Ikei Laboratory of Tokyo Metropolitan University Graduate School of System Design)

Комп'ютерна програма стала автором 800 000 книг на різні теми

Коли ми думаємо про процес написання книги, особливо на технічну тематику, ми уявляємо собі людину або групу людей, довго і наполегливо набирають текст, згорбившись над клавіатурою комп'ютера.

Самий "високий" суперкомп'ютер у світі почав керування роботою радіотелескопу ALMA

Великим кроком до завершення спорудження самого "високого" радіотелескопу в світі, радіотелескопу Atacama Large Millimeter / submillimeter Array (ALMA), стала установка і початок тестування суперкомп'ютера, який буде керувати роботою всього телескопа.

Z Space - тривимірний дисплей

Дисплей "Z Space", розроблений каліфорнійською компанією Infinite Z, самостійно відстежує рухи очей, рук користувача і підлаштовує формоване інтерактивне зображення в режимі реального часу у відповідності з діями користувача.

Asterank 3D - тривимірна візуалізація багатств і ресурсів нашої Сонячної системи

Тільки уявіть собі - трильйони доларів у вигляді дорогоцінних металів, корисних копалин, палива, прісної води, що чекають тільки того, що б хто-небудь, що володіє достатніми фінансовими можливостями і авантюристична жилкою, прийшов і взяв все це багатство.

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar