Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Технологія Новини технологій Останні відкриття

Останні відкриття

Нові батареї можна буде використовувати 27 років

Дослідники з німецького центру ZSW (Centre for Solar Energy and Hydrogen Research Baden-W?rttemberg) повідомили про розробку нових літій-іонних батарей, які можна буде використовувати протягом 27 років.

Новий костюм приховає людини від акули

Австралійські фахівці розробили плавальний костюм , який захистить від нападу акул. За словами розробників , він приховує людини від цих морських хижаків. Костюм був створений у співпраці з дослідниками з університету Західної Австраліі.

Науковці створили таблетку, яка замінює заняття спортом

Американським медикам вдалося створити препарат , який замінює собою заняття спортом. Про це повідомляється в результатах досліджень в НДІ Скріппса в місті Юпітер , США . Пігулка може стати альтернативою занять спортом для тих , кому фізичні навантаження протипоказані .

Skype розробляє технологію 3D-відеодзвінків

Компанія Skype розробляє технології відеодзвінків у форматі 3D. Інформацію підтвердив топ-менеджер сервісу IP-телефонії, який проте попередив, що до їх ринкового дебюту можуть пройти годи.

10 найважливіших наукових відкриттів 2012

2012 ще не завершений , проте вчені вже підбивають підсумки і згадують про найважливіші відкриття, які були зроблені в цьому році, що минає .
Нові планети , нові тварини , неймовірні досягнення , гідні Книги рекордів Гіннеса ... Пропонуємо разом з нами згадати про найгучніші відкриттях 2012 року.

Закінчені випробування найважливішою системи двигуна космольоту Skylon

Розробник двигуна SABRE британська компанія Reaction Engines оголосила про успішне завершення наземних випробувань пристрою попереднього охолодження надходить в SABRE повітря - самого «тонкого місця» конструкції, критично важливого компонента всієї системи.

Світові викиди вуглекислого газу продовжують збільшуватися

Центр сумісних досліджень Європейської комісії та Нідерландське управління з екологічної оцінки опублікували доповідь про викиди вуглекислого газу в минулому році.

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar