Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Технологія Новини технологій Наука Російський космічний вантажівка затопили в Тихому океані

Російський космічний вантажівка затопили в Тихому океані

Уламки транспортного космічного корабля Прогрес М- 13М в середу, 25 січня , впали в несудоплавному районі Тихого океану. " Незгорілі фрагменти космічної вантажівки приводнилися в 7:18 ( за московським часом) на так званому " кладовищі космічних кораблів " в несудоплавному районі Тихого океану " , - повідомили в Центрі управління польотами.

Раніше 24 січня корабель відстикувався від Міжнародної космічної станції для запуску російського мікросупутника Чибис -М . Апарат , призначені для вивчення грозових розрядів в атмосфері , в ніч з вівторка на середу відстикувався від Прогресу М- 13М в автоматичному режимі і почав самостійний політ .

Чибис важить близько 40 кілограмів , маса його наукової апаратури складає близько 12 кілограмів. Розробку та виготовлення мікросупутника забезпечив Інститут космічних досліджень (ІКД ) РАН . В рамках даної програми створена і наземна інфраструктура, що забезпечує прийом і обробку інформації з Чибис -М

Як очікується , 26 січня з космодрому Байконур буде здійснено запуск до МКС наступного вантажного корабля Прогрес М- 14М .

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar