Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Технологія Новини технологій Наука Інтернет-залежність змінює головний мозок

Інтернет-залежність змінює головний мозок

Група китайських експертів встановила , що в головному мозку людей , що страждають залежністю від інтернету , відбуваються такі ж зміни , як у тих , хто пристрастився до алкоголю і наркотиків . Вчені з Академії наук Китаю провели магнітно -резонансну томографію головного мозку 35 людей у віці від 14 до 21 року.

У 17 з них було виявлено інтернет- залежність: ці люди позитивно відповіли на запитання " робили ви неодноразові і невдалі спроби контролювати своє використання інтернету , скорочувати його або зовсім припинити ? " .

В результаті сканування мозку цих пацієнтів та порівняння результатів з томографією здорових людей були виявлені явні зміни в роботі білої речовини. Зокрема , порушення механізмів роботи нервових тканин , що відповідають за емоції , прийняття рішень і самоконтроль.

" Результати нашої роботи показують , що інтернет- залежність може мати такі ж психологічні і нервові механізми, як при залежностях від речовин або розладах контролю над спонуканнями " , - написав у журналі Plos One глава дослідницької групи Хао Лей.

За словами професора Гюнтера Шумана з лондонського Кінгс -коледжу , схожі процеси раніше були виявлені в головному мозку людей , які страждають від залежності від відеоігор.

"Ці два дослідження вперше продемонстрували зміни нервових зв'язків між різними частинами мозку , а також зміни в роботі мозку у людей , які часто грають у відеоігри або користуються Інтернетом" , - сказав Шуман Бі -бі -сі.

У свою чергу психіатр з лондонського Імперіал- коледжу Генрієтта Боуден - Джонс назвала результати китайського дослідження " дуже значними " .

" Нарешті отримало підтвердження те, про що лікарі підозрювали вже довгий час , - каже лікар. - Порушення в роботі білої речовини в префронтальної корі головного мозку та інших важливих областях мозку відбуваються не тільки в тому випадку , коли йдеться про зловживання речовинами , а й при поведінкових розладах , таких , як інтернет- залежність ".

Втім , за словами Боуден - Джонс , для остаточного підтвердження таких висновків необхідно провести подальші дослідження з великою кількістю пацієнтів.

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar