Sat09232017

Last update04:14:49 PM GMT

Безпека

Мережа еквадорських ресторанів підвищує безпеку за допомогою HD-камер

Більше дюжини мегапіксельних IP-камер Compro IP60 було встановлено в мережі ресторанів Еквадору, всі п'ять з яких розташовані за межами столиці Кіто, де подають свіжі місцеві страви для своїх клієнтів.

Самий тихий SpeedDome на ринку

Новий мережевий SpeedDome Riva RC4100-2212-36 є високопродуктивної IP-пристроєм з частотою кадрів 25 Fps при максимальному дозволі D1, що підтримує формат стиснення H.264 і двостороннє аудіо, а також вбудованою відеоаналітікі на борту.

Унікальна вибухозахищена IP-камера Oncam Grandeye

Компанія Oncam Grandeye, старожил в області рішень панорамного відео, випустили унікальну вибухозахищені IP-камеру з системою 360-градусного спостереження (Fisheye).

Комплексне рішення Vivotek на базі Fisheye і PTZ-камер

Слідом за виходом нової панорамної PTZ-камери, команда Vivotek вирішила об'єднати сильні сторони своїх мегапіксельною Fisheye і SpeedDome-камер,

HikVision «зриває» джек-пот

Для забезпечення захисту від незаконних дій казино Santa Ana Star в Нью-Мексико після довгих пошуків серед компаній з багатим досвідом в подібних питаннях, зупинило свій вибір на HikVision.

Мініатюрні камери прихованого спостереження AXIS серії P12

Компанія Axis Communications, світовий лідер у сфері IP-відео, представляє мережеві камери серії P12, виконані в унікальному дизайні для здійснення прихованого відеоспостереження усередині приміщень і на вулиці.

Відеокамери на об'єктах РВСН почнуть з'являтися вже в цьому році

МОСКВА, 9 січ - РІА Новини. Системи охорони Ракетних військ стратегічного призначення (РВСП) у 2013 році дооснастити системами телевізійного спостереження, повідомив журналістам офіційний представник РВСН капітан Сергій Шорін.

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar