Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Космос

НАСА тестує новий ровер в Гренландії

Новітній всюдихід НАСА починає проходити тестування в найвищій частині Гренландії.

Екіпаж МКС благополучно повернувся на Землю

Під блакитне небо, до зеленіючої траві і теплій погоді повернулася з Міжнародної космічної станції команда експедиції МКС-35, що складається з канадського астронавта Кріса Хадфілда, російського космонавта Романа Романенка і астронавта НАСА Томаса Маршберн. Члени екіпажу провели на станції в цілому більше п'яти місяців.

НАСА може запустити колишній шпигунський телескоп до Марса

Один з двох шпигунських телескопів, нещодавно дісталися НАСА від військових, може в кінцевому підсумку виявитися на орбіті навколо Червоної планети.

Учені проникли в таємну динаміки вітрів на Урані і Нептуні

Потужні вітру на Урані і Нептуні, ймовірно, обмежені на обох планетах межами тонких атмосферних шарів, визначили дослідники.

Китай запускає висотну ракету з наукової місією

Китай запустив у понеділок ввечері суборбітальну ракету з місією, про яку було оголошено, як про наукову, згідно з повідомленнями преси.

Зонд Кассіні створює першу топографічну карту Титана

Вчені створили першу глобальну топографічну карту супутника Сатурна Титана, що дає дослідникам цінний інструмент для вивчення одного з найбільш цікавих і схожих на Землю об'єктів Сонячної системи. Ця карта була недавно опублікована в журналі Icarus.

Зонд НАСА перераховує метеорити, бомбардирующие Марс

Вчені, використовуючи знімки, зроблені космічним апаратом НАСА Mars Reconnaissance Orbiter, оцінили, що планета бомбардируется щорічно більш ніж 200 невеликими астероїдами або кометами, формують кратери, які становлять не менш 3,9 метра в діаметрі.

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar