Sat09232017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Подорож Туристичні новини

Подорож

У Сан-Пауло обрушився будинок

У бразильському місті Сан-Пауло обрушився будинок. Як повідомили рятувальні служби, загинуло, щонайменше, шість людей і 22 поранені. Під завалами можуть знаходитися ще 8-10 чоловік.

Новий рік по-іноземному: Китай

У Китаї, як і в більшості стран 1 січня відзначають Новий рік за григоріанським календарем. Свято носить статус офіційного і називається Юань-дань (перший день нового року).

Ryanair має намір приростати Фінляндією

29 травня 2013 провідний бюджетний авіаперевізник Європи привітав 200-тисячне пасажира, відправленого ним у політ з аеропорту фінської Лаппеенранта.

Археологи, ризикуючи життям, намагаються розгадати таємницю печерного міста в Непалі

Приховані в Гімалаях на висоті 50 метрів від землі штучні печери , є однією з найбільших археологічних таємниць у світі , яку вчені намагаються розгадати донині.

Любителі тайського боксу зможуть безкоштовно відправитися в Таїланд

Туристичне Управління Таїланду оголошує конкурс, присвячений найдавнішого мистецтва єдиноборств - Муай Тай або тайського боксу, повідомляє ТАТ.

Нові готелі в Санкт-Петербурзі так і не відкрилися

Жоден із запланованих до відкриття до початку нового літнього сезону готелів у Петербурзі поки так і не розпочав роботу: строки їх введення постійно зсуваються.

Zumanjaro - найвища американська гірка в світі

Для любителів гострих відчуттів, в Нью-Джерсі (США), через пару місяців відкриється запаморочливий атракціон під назвою Zumanjaro. Він буде розташований в одному з найбільш знаменитих парків розваг «Six Flags Great Adventure» .

Крим зустрічає пивні фестивалі

На території Криму у 2013 році пройде два пивних фестивалю - влітку і восени, повідомили TRN в курортно-інформаційному центрі республіки.

Керівництво РЖД запропонувало туроператорам укласти договір

30 травня в Москві в офісі РЖД відбувся брифінг, присвячений розвитку співпраці між ВАТ «Федеральна пасажирська компанія» і великими російськими туроператорами, що спеціалізуються на організації відпочинку у Фінляндії.