Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Бізнес туризм

Ryanair має намір приростати Фінляндією

29 травня 2013 провідний бюджетний авіаперевізник Європи привітав 200-тисячне пасажира, відправленого ним у політ з аеропорту фінської Лаппеенранта.

Нові готелі в Санкт-Петербурзі так і не відкрилися

Жоден із запланованих до відкриття до початку нового літнього сезону готелів у Петербурзі поки так і не розпочав роботу: строки їх введення постійно зсуваються.

Керівництво РЖД запропонувало туроператорам укласти договір

30 травня в Москві в офісі РЖД відбувся брифінг, присвячений розвитку співпраці між ВАТ «Федеральна пасажирська компанія» і великими російськими туроператорами, що спеціалізуються на організації відпочинку у Фінляндії.

Emirates не планує розширювати маршрутну мережу в Росії

За підсумками 2012 року авіакомпанія Emirates на маршрутах з Москви і Петербурга в Дубаї обслужила близько 550 тис. пасажирів, проте поки розширювати свою маршрутну мережу в нашій країні не збирається.

Італії виявилося занадто багато

У Петербурзі з'явилася нова жертва демпінгу на масових середземноморських напрямках: через занадто слабкого попиту так і не «злетіла» друга чартерна ланцюжок на Неаполь.

Бізнес-туризм - що це?

Бізнес-туризм (він же діловий туризм) - це поїздки співробітників організації з діловими цілями. Інакше, це подорожі по роботі. Які цілі переслідує бізнес-турист?

Сінгапур увійшов до десятки кращих міст для бізнес-туризму

Як повідомили TRN в Сінгапурському раду по туризму, Міжнародна асоціація конгресів і конференцій (International Congress and Convention Association, ICCA) включила Сінгапур в десятку кращих міст для проведення конгресів і конвенцій.

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar