Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Подорож Туристичні новини Мандри Археологи, ризикуючи життям, намагаються розгадати таємницю печерного міста в Непалі

Археологи, ризикуючи життям, намагаються розгадати таємницю печерного міста в Непалі

Приховані в Гімалаях на висоті 50 метрів від землі штучні печери , є однією з найбільших археологічних таємниць у світі , яку вчені намагаються розгадати донині. Тисячі отворів висічені в тендітній скелі пісочного кольору. Ця скеля розташована в ущелині , яке настільки велике , що затьмарює всесвітньо відомий Гранд -Каньйон . Величезна кількість гротів було вирито в скелі тисячі років тому , проте хто побудував цей печерне місто і навіщо , до цих пір залишається загадкою. Також досі залишається невідомим , як люди в них забиралися - гряда печер знаходиться на висоті майже 50 метрів над землею.

Десять тисяч цих таємничих рукотворних гротів були виявлені в колишньому королівстві Мустанг , розташованому в північній частині сучасного Непалу. Ті , хто бачив ці печери , кажуть, що через них скеля нагадує гігантський замок з піску.
Фотограф і любитель пригод Корі Річардс приєднався до альпіністові Піту Атанс , археологу Марку Алдендерферу і команді дослідників , щоб знайти в загадкових печерах приховані реліквії древніх.
« Я працював у непальської селі під назвою Форте , де Піт готував групу альпіністів до сходження на Еверест. Тоді-то він і запропонував мені взяти участь у вивченні печерного міста » , - каже Річардс .
Фотограф зізнається , що однією з причин , по якій він погодився взяти участь в експедиції , було красномовство Атанс .
« Піт почав розповідати мені про місце , куди ми мали вирушити . Слова , які він використовував , потрясли мою уяву і я зрозумів , що повинен побачити це місце власні очі », - говорить Річардс .
Однак діставшись до місця , що постала його очам картина була куди більш вражаючою , ніж він міг собі уявити.
Сходження до печер було не з легких. Скала була нестабільною і члени команди знаходилися у постійній небезпеці . Підйом в печери був так важкий і небезпечний , що втратив рівновагу Річардс , впав і зламав спину. Під час наступного сходження відеооператор Лінкольн був збитий падаючим каменем , який пробив йому череп. Втім , обидва повністю одужали.

«Це було небезпечно і досить страшно . Одна з речей , про яку , як мені здається , ми забуваємо , коли говоримо про пригоди і науці - це дуже небезпечне проведення часу » , - заявив Річардс в інтерв'ю Mail Online .

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar