Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Back Подорож Туристичні новини Поради туристам Любителі тайського боксу зможуть безкоштовно відправитися в Таїланд

Любителі тайського боксу зможуть безкоштовно відправитися в Таїланд

Туристичне Управління Таїланду оголошує конкурс, присвячений найдавнішого мистецтва єдиноборств - Муай Тай або тайського боксу, повідомляє ТАТ.

Конкурс пройде в два етапи. У рамках першого відбудуться змагання між учасниками на кращий блог про тайському боксі. Конкурсанти можуть розповісти про свій особистий пристрасті до бойовому мистецтву, інтерес до цього виду спорту, враженні від побаченого змагання з тайського боксу, а також про історію і захоплюючих факти, що стосуються мистецтва муай тай. Блоги приймаються до розгляду журі до 5 березня 2013 року. Причому, перепис в соціальні мережі Facebook і Vkontakte вітаються, як і голоси користувачів сайту фан-клубу.

На другому етапі пройде перевірка рівня знань про спорт. Як уточнили в ТАТ, скоро на сайті Фан-клубу один Таїланду відкриється «Школа», в рамках якої будуть запропоновані цікаві матеріали, присвячені Таїланду і національному бойовому мистецтву. Конкурсанти повинні будуть вивчити матеріал і здати тест, після чого журі виявить фіналістів.

За результатами обох етапів з 31 березня по 7 квітня 2013 5 фіналістів конкурсу зможуть поїхати до Таїланду і пройти спортивну підготовку у супроводі професіоналів муай тай табору Fairtex Pattaya в Паттайя. Переможців конкурсу також чекає подорож на острів Ко Чанг.

 

Цікава стаття? Поділися з іншими:

You have no rights to post comments

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar