Tue09262017

Last update04:14:49 PM GMT

Африка

Пірати звільнили захоплених у Екваторіальній Гвінеї моряків

Пірати звільнили захоплених біля узбережжя Екваторіальної Гвінеї чотирьох моряків, у тому числі росіянина, повідомляє компанія-оператор судна Leonhardt and Blumberg.

Переговори влади Малі з повстанцями почнуться в столиці Буркіна-Фасо

Влада Малі та представники угруповань туарегів, які контролюють місто Кідаль на півночі Малі, з понеділка почнуть переговори в столиці Буркіна-Фасо місті Уагадугу, посередником у переговорах виступить президент Буркіна-Фасо Блез Компаоре, передає агентство Франс Прес з посиланням на радника президента.

У Тунісі мінус 5. Люди гинуть від холоду

В результаті сильного переохолодження в туніському місті Аїн Драхам померло 11 осіб. Североафриканская країна не витримує мінусової температури.

У Кабо-Верде пилова буря

Кабо-Верде - острівна держава в Атлантичному океані. Це важливий перевалочний пункт на маршруті з Америки до Європи.

Пан Гі Мун вражений успіхами руандійських жінок

За останні два десятиліття Руанда домоглася помітного прогресу на шляху перетворень. Багатьом біднякам вдалося вирватися з лабет злиднів.

Демократія в Африці. Нове дихання життя

Африканська хартія з питань демократії, виборів та управління (ACDEG) вступила в силу, віщуючи потенційно більш демократичні і прогресивні шляхи розвитку африканського суспільства.

Судан і Китай. Брати навік?

Після того, як західні інвестори пішли з Судану, нафтова промисловість цієї країни підтримується і розвивається завдяки зусиллям Китаю, Індії та Малайзії.

Музика

JA Teline IV

Здоров'я

JA Teline IV

Освіта

JA Teline IV

Стиль і мода

JA Teline IV

Розваги

Avatar